rozdáváme Jedničky!

1+1 vstupenka zdarma za vysvědčení

Více

winter Sale Je tady!

Potřebujete výbavu na hory? Nové boty pro děti? Nebo si jen chcete udělat radost? Vše vyřešíte v POP.

Více

u náS maximálně bezpečně

V bezpečnosti jsme metry před ostatními. Díky velkorysému prostoru u nás mají 2 lidé běžně pro sebe až…

Více

Nakupování za outletové ceny v neJkráSněJŠím nákupním centru

Přijeďte si užít kouzlo outletového nakupování za nejvýhodnější ceny. Zaparkujte zdarma na krytém parkovišti, projděte se uličkami ve stylu Staré Prahy a výhodně nakupujte. Ve více než 80 obchodech se stovkami značek pořídíte módu, sportovní vybavení, spodní prádlo, obuv, kabelky, doplňky, kosmetiku, potřeby pro domácnost, hračky, a ještě mnohem víc, se slevami 30 až 80 % každý den.

200
ZNAčeK

80
obchodů

Slevy
30–80 %

Nabídka
POP10!

DeSign
Staré Prahy

Služby
pro vaŠe pohodlí

AKčNÍ
NABÍDKY

Zážitky
a zábava

reStaurace
a kavárny

Služby
pro děti

NOVINKY

Nezmeškejte žhavé novinky POP Airport

Všechny novinky

obchody a značky

Hledáte známé světové značky nebo se rádi blýsknete i nějakou neokoukanou a originální? U nás mezi 200 značkami najdete obojí. Nakoupíte ikonické značky jako Nike, Karl Lagerfeld, Adidas, Guess, Pepe Jeans, Calvin Klein, Tom Tailor či Diesel, ale i spoustu značek, které pořídíte exkluzivně pouze u nás.

Prozkoumat

akční Slevové nabídky

POP deals!, to je naše nejvýhodnější aktuální nabídka. V našem outletu najdete 80 obchodů s více než 200 světovými značkami a všechny tyto obchody pro vás neustále připravují různé atraktivní akční nabídky a slevy. Tak vše pozorně sledujte, ať vám neutečou žádné slevy a výprodeje.

Prozkoumat

Široký Sortiment

U nás pořídíte vše, co potřebujete, na jednom místě. Nakoupíte módu, sportovní vybavení, spodní prádlo, obuv, kabelky, doplňky, kosmetiku, potřeby pro domácnost, hračky a mnohem víc. A pochopitelně za ty nejvýhodnější outletové ceny. Všechny kolekce navíc průběžně obměňujeme. Tak se přijďte podívat, co máme nového.

Prozkoumat

reStaurace a kavárny

Zpříjemněte si nakupování skvělým jídlem. Křupavou pizzu ochutnejte v italské restauraci Nel Forno, středomořské speciality v Dai Marinai a českou klasiku v moderním pojetí nabízí restaurace Popular. A nezapomeňte, že lahodnou kávu ze Starbucks či Coffee Fellows si můžete vychutnat na vyhlídkové terase při sledování přistávajících letadel.

Prozkoumat

zážitky pro děti i doSpělé

Opravdovou cestu do pravěku zažijete v Dinosauria Muzeum Prague. Do pohádkového světa včelky Máji vás vtáhne Majaland Praha. Výstavu ikonický vozů a motocyklů najdete v Classic Cars Gallery. Vyhlídková terasa je nejlepším místem v Praze pro sledování přistávajících letadel. Dětské koutky a atrakce najdete téměř na každém rohu. Pro každého máme něco.

Prozkoumat

atmoSféra Staré prahy

Milujete procházky Starou Prahou? Stejně kouzelnou atmosféru zažijete i u nás. Oslní vás nádherné bulváry a atraktivní uličky ve stylu Staré Prahy. Není divu, že jsme za unikátní design získali prestižní ocenění pro nejkrásnější nákupní centrum Best of Realty 2018. Tak se procházejte a užívejte si nakupování v půvabném prostředí.

JSme SoučáStí
POP Airport

POP outlet je součástí outletového a zábavního centra POP Airport, které najdete v blízkosti pražského letiště Václava Havla.

Projděte se ulicemi ve stylu Staré Prahy, objevte kouzlo výhodných outletových nákupů, vydejte se na unikátní expedici mezi dinosaury, pobavte se v pohádkovém světa včelky Máji nebo si jen vychutnejte oběd na terase při sledování přistávajících letadel. Nakupování nikdy nebylo zábavnější. Nová éra nakupování začíná v POP Airport.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody