dovolená začíná v pop

Letní výprodej je tady!

Více

pick-up parking v pop airport

Zaparkujte zdarma jen 5 minut od letiště a počkejte na přílet svých blízkých

Více

venkovní čáSt maJalandu

Vzhůru na další atrakce

Více

POP Outlet je součástí outletového a zábavního centra POP Airport.

UžiJte Si nakupování
za outletové ceny

V POP Outlet nakoupíte supervýhodně. Ve více než 80 obchodech se stovkami značek pořídíte módu, sportovní vybavení, spodní prádlo, obuv, kabelky, doplňky, kosmetiku, potřeby pro domácnost, hračky a mnohem víc se slevami 30 až 80 % každý den. Každý týden pro vás navíc vybíráme 10 produktů za bezkonkurenční ceny.

Tak pečlivě sledujte naši exkluzivní týdenní nabídku POP10! Mnoho atraktivních akcí a slev najdete i v nabídce POP deals! Kromě výhodného nakupování za outletové ceny se v POP Airport i skvěle pobavíte. S dětmi můžete prožít celý den v pohádkovém Majalandu. V největším krytém zábavním parku v Česku s plochou 9000 m2 na vás čekají impozantní atrakce, Majaland Shop plný krásných hraček, divadélko i restaurace U Máji. Anebo se zastavte ve světově unikátním Dinosauria Museum Prague s originálními až 154 milionů let starými kostrami dinosaurů, neuvěřitelně věrnými modely v životní velikosti a unikátní sbírkou minerálů, která zahrnuje na 6000 exponátů. Milovníky automobilů v POP Airport ohromí jedinečná expozici Engine Classic Cars Gallery s více než 200 vozy a motocykly ikonických značek. Nakupujte a bavte se!

200
ZNAčeK

80
obchodů

Slevy
30–80 %

DeSign
Staré Prahy

5 minut
od letiŠtě

Parkování
zdarma

akční Slevové nabídky

POP deals!, to je naše nejvýhodnější aktuální nabídka. V našem outletu najdete 80 obchodů s více než 200 světovými značkami a všechny tyto obchody pro vás neustále připravují různé atraktivní akční nabídky a slevy. Tak vše pozorně sledujte, ať vám neutečou žádné slevy a výprodeje.

Prozkoumat

obchody a značky

Hledáte známé světové značky nebo se rádi blýsknete i nějakou neokoukanou a originální? U nás mezi 200 značkami najdete obojí. Nakoupíte ikonické značky jako Nike, Karl Lagerfeld, Adidas, Guess, Pepe Jeans, Calvin Klein, Tom Tailor či Diesel, ale i spoustu značek, které pořídíte exkluzivně pouze u nás.

Prozkoumat

Široký Sortiment

U nás pořídíte vše, co potřebujete, na jednom místě. Nakoupíte módu, sportovní vybavení, spodní prádlo, obuv, kabelky, doplňky, kosmetiku, potřeby pro domácnost, hračky a mnohem víc. A pochopitelně za ty nejvýhodnější outletové ceny. Všechny kolekce navíc průběžně obměňujeme. Tak se přijďte podívat, co máme nového.

Prozkoumat

atmoSféra Staré prahy

Milujete procházky Starou Prahou? Stejně kouzelnou atmosféru zažijete i u nás. Oslní vás nádherné bulváry a atraktivní uličky ve stylu Staré Prahy. Není divu, že jsme za unikátní design získali prestižní ocenění pro nejkrásnější nákupní centrum Best of Realty 2018. Tak se procházejte a užívejte si nakupování v půvabném prostředí.

reStaurace a kavárny

Zpříjemněte si nakupování skvělým jídlem. Křupavou pizzu ochutnejte v italské restauraci Nel Forno, středomořské speciality v Dai Marinai a netradiční pokrmy z čínské, vietnamské nebo thajské kuchyně. A nezapomeňte, že lahodnou kávu ze Starbucks či Coffee Fellows si můžete vychutnat na vyhlídkové terase při sledování přistávajících letadel.

Prozkoumat

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody

I SHOPPING

Dara Rolins

"V POP Airport to není zdaleka jen o nakupování, ale je tu i zábava. A díky tomu, že jsme tady kousek v sousedství, tak se přiznám, že jsem tady docela často. Když je čas, tak se stavíme třeba jen na kafíčko."

dara rolinS

Zpěvačka

DJ Lucky Boy

"Rozhodně vyraž do POP AIRPORT, kde najdeš nádhernou sbírku aut v Engine Classic Cars Gallery. Je tady spousta zajímavých kousků, nebudeš vědět, kam koukat dřív. VSTUP K AUTŮM JE ZDARMA."

dJ lucky boy

DJ

Adam Mach

"Kdykoliv se nudím, tak jedu koukat na letadla, a proto doporučuju Vyhlídkovou terasu v POP Airport, kde si můžete dát něco dobrýho k jídlu a koukat na letadla společně s poslechem komunikace mezi pilotama a řídicí věží."

adam mach

Cestovatel a influencer

Nikoleta Macháčová

"Skvelé miesto pre celú rodinu! V POP sa cítim ako v inom svete! Z ríše Dinosaurov sa jednoducho môžem preniesť od sveta včielky Máji až do shopping raja všetkých maniačok, kde vždy výhodne nakúpim skvelé kúsky!"

nikoleta macháčová

Bloggerka