verSace

VerSace

Gianni Versace se narodil v Kalábrii patřící mezi nejchudší oblasti Itálie. Již od dětství mu imponoval matčin krejčovský salon, ve kterém jí často pomáhal s šitím a brzy se vypracoval na velmi slušného krejčího. Traduje se, že mu nebylo ještě ani deset let, když navrhl své první šaty. Ve dvaceti pěti letech se odstěhoval do Milána, kde začal navrhovat šaty pro známé firmy. V roce 1976 pak s podporou staršího bratra Santa a sestry Donatelly založil firmu s ikonickým znakem medúzy.

Slavný Versace se od svých kolegů lišil hlavně nekonečnou fantazií a kreativitou. Jeho modely byly vždy o kus dál. Byly krásné, provokativní a nespoutané, ale hlavně v sobě nesly obrovský erotický náboj. Gianni Versace zemřel za tragických okolností před svou luxusní vilou v Miami.

Značku Versace naleznete v outletovém obchodě My Style Milano, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody