Dinosauria Museum Prague je součástí outletového a zábavního centra POP Airport.

Poznejte tajemný
svět dinosaurů

Dinosauria Museum Prague je světové muzeum, kde dinosauři ožívají. Na 4000 m² můžete obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6000 exponátů. Svět dinosaurů si užijete i díky špičkovým digitálním technologiím nebo 5D virtuální realitě s výběrem dvou unikátních her.

Spojení nejmodernější technologie virtuální reality a 5D vjemových efektů vás přenese do druhohor mezi dinosaury nebo hluboko do temného podzemního labyrintu. U nás si totiž vyberete ze dvou interaktivních VR her. Nasaďte si VR brýle a sami nebo s kamarády a vykročte za dobrodružstvím.

Kromě Dinosaurie se v POP Airport pobavíte i v Majalandu Praha. V největší krytém zábavním parku v Česku s plochou 9000 m2 si s dětmi užijete impozantní atrakce včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů. Součástí Majalandu je i restaurace U Máji, divadélko a Majaland Shop. Milovníky automobilů v POP Airport ohromí jedinečná expozici Engine Classic Cars Gallery s více než 200 vozy a motocykly ikonických značek. Kromě zábavy si v POP Airport užijete i nakupování. V outletu POP Airport najdete více než 80 obchodů se stovkami značek, kde každý den nakoupíte se slevami 30 až 80 %. Nakupujte a bavte se!

Originální
kostry
Dinosaurů

MODELY
V ŽIVOTNÍ
VELIKOSTI

Zážitek
ve virtuální
realitě

GEOSVĚT
POKLADY
Z HLUBIN

Jen 5
minut od
letiště

Parkování
zdarma

01

ORIGINÁLNÍ
KOSTRY

Mimořádně zachovalé, až 200 milionů let staré exponáty, skládající se až z 90 % původních kostí pravěkých dinosaurů, se rozpínají až do délky neuvěřitelných 24 metrů. Z jejich jedinečných příběhů se vám zatají dech.

Prozkoumat
02

Modely v životní
Velikosti

Neuvěřitelně věrné modely jsou výsledkem nejaktuálnějších paleontologických poznatků a spolupráce se studiem Blue Rhino. Reálné proporce a použité materiály způsobí, že vám při pohledu do očí tyranosaura rexe ztuhne krev v žilách.

Prozkoumat
03

VIRTUÁLNÍ
REALITA

Spojení nejmodernější technologie virtuální reality a 5D vjemových efektů vás přenese do druhohor mezi dinosaury. Nasaďte si VR brýle a sami nebo s kamarády zažijte cestu do pravěku na vlastní kůži.

Prozkoumat
04

FASCINUJÍCÍ
GEOSVĚT

Objevte jedinečnou sbírku kamenných krás, jak je umí stvořit jen příroda. Na jednom místě spatříte tisíce minerálů různých podob – trilobity, zkamenělá dřeva, meteority, přírodní i vybroušené drahokamy a další sběratelské perly.

Prozkoumat
05

Vzdělání
a zábava

Vyzkoušejte své znalosti o dinosaurech nebo získejte prostřednictvím moderních technologií nové. Užijte si vzdělávání a zábavu na jednom místě. Pro každého máme něco, a to bez ohledu na věk. Nejzábavnější škola dinosaurů čeká.

Prozkoumat

Partneři

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody

I DINOSAURIA

Martin Dejdar

"Celá expozice Dinosauria Museum Prague je fantastická. Všem doporučuju. Přijďte se sem podívat s celou rodinou a strávíte tu celé odpoledne."

Martin Dejdar

Herec

Smusa Games

"Celý pocit z Dinosauři VR působil mnohem mocněji a skutečně, než na co jsem zvyklý! Chodí se doopravdy (ne ovladačem), zdi, madla, vibrace, průvan jsou skutečné. Doporučuju!"

Smusa Games

Youtuber