Světový unikát,

který boří představy o muzeu

Zažijte nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům v moderním interaktivním světě Dinosauria Museum Prague. Vydejte se 200 milionů let nazpět mezi velikány druhohor. Objevte jednu z největších soukromých sbírek opravdových koster dinosaurů, modely tak věrné, že vám naskočí husí kůže, a nejmodernější technologie pro vaši zábavu a poznávání. Žádné napodobeniny ani kompromisy. Zažijte 4 000 m2 reálného světa dinosaurů na vlastní kůži.

Originální
kostry
Dinosaurů

MODELY
V ŽIVOTNÍ
VELIKOSTI

VZDĚLÁVACÍ
DINOSAURIA
UNIVERZITA

STEZKA
DOBRODRUŽSTVÍ
PALEONTOLOGIE

DINOSCOPE
HISTORIE
OŽÍVÁ

INTERAKTIVNÍ
DINOSAURIA
STUDIO

GALERIE
MISTRŮ
PALEOARTU

GEOSVĚT
POKLADY
Z HLUBIN

5D ZÁŽITEK
DINOSAUŘI
VR

DINOSAURIA
MERCH
SHOP

01

ORIGINÁLNÍ
KOSTRY

Mimořádně zachovalé, až 200 milionů let staré exponáty, skládající se až z 90 % původních kostí pravěkých dinosaurů, se rozpínají až do délky neuvěřitelných 24 metrů. Z jejich jedinečných příběhů se vám zatají dech.

Prozkoumat
02

Modely v životní
Velikosti

Neuvěřitelně věrné modely jsou výsledkem nejaktuálnějších paleontologických poznatků a spolupráce se studiem Blue Rhino. Reálné proporce a použité materiály způsobí, že vám při pohledu do očí tyranosaura rexe ztuhne krev v žilách.

Prozkoumat
03

VIRTUÁLNÍ
REALITA

Spojení nejmodernější technologie virtuální reality a 5D vjemových efektů vás přenese do druhohor mezi dinosaury. Nasaďte si VR brýle a sami nebo s kamarády zažijte cestu do pravěku na vlastní kůži.

Prozkoumat
04

FASCINUJÍCÍ
GEOSVĚT

Objevte jedinečnou sbírku kamenných krás, jak je umí stvořit jen příroda. Na jednom místě spatříte tisíce minerálů různých podob – trilobity, zkamenělá dřeva, meteority, přírodní i vybroušené drahokamy a další sběratelské perly.

Prozkoumat
05

Vzdělání
a zábava

Vyzkoušejte své znalosti o dinosaurech nebo získejte prostřednictvím moderních technologií nové. Užijte si vzdělávání a zábavu na jednom místě. Pro každého máme něco, a to bez ohledu na věk. Nejzábavnější škola dinosaurů čeká.

Prozkoumat

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč.
Koupit

Pro školy

Vykouzlíme úsměv na tvářích učitele i jeho žáků. Škola hrou u nás dostává úplně nový význam. Vzdělávání a zábava v jedinečném balíčku plném výhod pro celou třídu. Získejte speciální nabídku pro Vaší školu právě teď.

Zeptat se

JSME SOUČÁSTÍ
POP AIRPORT

Dinosauria Museum Prague je součástí outletového a zábavního centra POP Airport, které najdete v blízkosti pražského ruzyňského letiště.

Projděte se ulicemi ve stylu Staré Prahy, objevte kouzlo výhodných outletových nákupů, vydejte se na unikátní expedici mezi dinosaury, pobavte se v pohádkovém světa včelky Máji nebo si jen vychutnejte oběd na terase při sledování přistávajících letadel. Nakupování nikdy nebylo zábavnější. Nová éra nakupování začíná v POP Airport.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Zeptat se