giorgio armani

Giorgio Armani

Giorgio Armani je jedna ze značek s nejzvučnějším jménem napříč celosvětovou módou. Její bohatá historie se píše již od roku 1974. Zakladatelem byl stejnojmenný Giorgio Armani. Američan s italskými kořeny, který se v moment založení společnosti již dlouho pohyboval v oblasti nejlepší světové módy.

 

V obchodě Giorgio Armani v Praze najdete široký sortiment exkluzivní módní značky. Ta se vyznačuje několika dceřinými společnostmi. Různé z nich jako například Giorgio Armani Exchange či Emporio Armani se vždy specializují na určitou módu či klientelu.

 

Mimo samotné módy je silnou stránkou značky Giorgio Armani také kvalitní dámská i pánská kosmetika. Vlajkové výrobky jako Giorgio Armani di Gio, či série Giorgio Armani Code si získala celosvětovou popularitu v exkluzivní konkurenci.

 

Značku Giorgio Armani naleznete v outletovém obchodě Outly, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody