bohemia cryStal

Bohemia cryStal

Obchody s označením Bohemia Crystal jsou největší zárukou české kvalitní výroby. Specializují se na výrobky z českého křišťálu a porcelánu ze skláren napříč celou Českou republikou.

 

Outletové centrum POP Airport vám nabízí možnost navštívit obchod Bohemia Crystal s bohatým výběrem kvalitních výrobků z českého křišťálu.

 

Najdete zde různé druhy nápojového skla, jako jsou například sklenice na víno Bohemia Crystal z kvalitního skla. Mimo formálních typů nápojového skla zde seženete i nespočet typů sklenic i skleniček vhodných do domácnosti.

 

V sortimentu rovněž najdete i různé domácí doplňky a výzdoby. Mohou jimi být skleněná umělecká díla, nebo dokonce celé lustry z křišťálového skla.

 

Nechybí ani módní doplňky a šperky z vrcholné sklářské výroby, či další osoby do domova i na sebe samotné. Najdeme zde produkty známých sklářských společností jako Crystalex či Preciosa.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody