m.cooper

M.Cooper

Jsme hrdí na to, že stojíme na křižovatce funkčního, stylového a odolného oblečení.1908-Morris Cooper (M.C.), původní zakladatel, pochází z rodiny talentovaných řemeslníků. Samouk v krejčovství zazářil tím, že prokázal vynikající znalosti produktu.                                                                                                                           1914-Přirozeně, vzhledem k velikosti, zdrojům a přechodu poptávky po základních věcech během první světové války - existovala výzva, aby se M.Cooper Overalls zaměřila na pomoc britským ozbrojeným silám.

Poválečná výroba oděvů Artisans, konkrétně Seamanova oděvní výroba, byla opět v plném proudu. Jsme hrdí na to, že tyto předměty zůstávají v kolekci dodnes, vylepšené moderním nádechem

1939-Harold Cooper, který přinesl ještě větší obchodní prozíravost, zatelefonoval na začátku druhé světové války ministerstvu války, aby proaktivně nabídl pomoc, a priority se opět změnily, aby byla zajištěna plná

1946-Po druhé světové válce se společnost M.Cooper Overalls usadila ve větší továrně v Londýně (E15) jako plnohodnotný provoz.

S přídělovým systémem a přidělováním kupónů každému občanovi bylo jedním z hlavních cílů podniku povzbudit pracovní sílu a pozitivně přispět. Výrobky Overal & Denim měly nízké hodnocení kupónů, a tak se zaměřil na to, že jednotlivec mohl být dobře vybaven pro práci s těmito předměty (díky praktičnosti, snadnému praní a trvanlivému oblečení) a stále zajistit, aby většina kupónů mohla být použita pro rodinné potřeby. podpora a maximální výkon.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

2016-Jméno a ochranná známka zůstaly v rodině Cooper a značka byla oživena moderním objektivem. Dnes jsme genderově fluidní a staráme se o začínající tvůrce, řemeslníky a kreativce, kteří si vybírají MCO kvůli hodnotám, jako je odvaha, odhodlání a tvrdá práce. #WeWorkHard-                                                                                                                              2020-Zůstáváme věrni naší DNA, obklopujeme se, učíme se a neustále spolupracujeme s jednotlivci a kolektivy, které ztělesňují podobně smýšlející hodnoty skutečného účelu, autenticity a oslavy začlenění.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody