inglot

Inglot

Inglot je polská společnost zaměřující se na dekorativní a estetickou kosmetiku. Založena byla v roce 1983 polským chemikem Wojciechem Inglotem v Przemyslu. Na svůj rozkvět společnost čekala až do pádu komunismu v Polsku, po němž uvedla na trh svůj první lak na nehty.

Od té doby společnost stoupá postupně vzhůru. V roce 2006 otevřela společnost svůj první zahraniční obchod v kanadském Montrealu. Dnes patří Inglot mezi světovou špičku mezi kosmetickými obchody. Své produkty nabízí ve více než osmdesáti zemích světa a k roku 2019 otevřela už 740 obchodů. 

Kosmetika Inglot je správnou volbou pro každou slečnu i dámu, které hledají kvalitní kosmetiku za výtečnou cenu. Široký sortiment nabídne klientům veškerou dekorativní kosmetiku v sadách i samostatně. Po letech však i nadále zůstávají vlajkovou lodí kosmetiky Inglot především rtěnky, řasenky a líčení vlastní výroby.

Značku Inglot naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody