Engine je součástí outletového a zábavního centra POP Airport.

Expozice více než 200 vozů ikonických značek

Existuje místo, kde si přijdou na své milovníci veteránů i aktuálních modelů? Kde se vám při pohledu na nádherné vozy různých značek, modelů a barev zrychlí tep, přepadne vás zvláštní pocit nostalgie a pocítíte touhu nasednout do jednoho z nich a vyrazit do neznáma?

Ano, všechny tyto emoce zažijete v POP Airport. Čeká tu na vás naprosto unikátní expozice, které vám doslova vyrazí dech – Engine Classic Cars Gallery s více jak 200 vozy ikonických značek včetně jedinečné sbírky vozů Porsche. A dokonce si zde může pronajmout i zabezpečené VIP kryté parkovací stání pro svého "miláčka", které je připraveno na napojení udržovací nabíječky pro klasické autobaterie.

vStup
zdarma

200 ikonických
vozů

hvězdná Sbírka
porSche

k vidění
i ke koupi

5 minut
od letiŠtě

privátní
parkování

engine claSSic
carS gallery

V Classic Cars Gallery vás ohromí více než 200 cestovních, sportovních i soutěžních vozů ikonických značek včetně jedinečného vozu Lancia Stratos z roku 1974 či světového unikátu Aston Martin DBS Superleggera Concorde Edition. Obsáhlá sbírka zahrnuje mimo jiné luxusní vozy značek Porsche, Lamborghini, Audi, Ferrari či BMW, ale třeba i raritní kousky od značek Lancia, Opel, Talbot, Alfa Romeo, Fiat a Renault. Vstup najdete vedle kavárny Starbucks.

Sbírka vozů porSche

Součástí expozice je i jedinečná sbírka vozů Porsche. A jaké poklady ve sbírce například uvidíte? Pět generací Porsche 911 od 70. let minulého století do začátku nového milénia. Nejstarším je model takzvané série G s charakteristickými nárazníky s bočním žebrováním. Ke sběratelsky nejcennějším patří vystavená verze Speedster. K nejzajímavějším ve sbírce patří trojice fialově lakovaných exemplářů z limitované série oslavující 30. výročí představení modelu 901.

renovační dílna
a ServiS

Součástí zázemí Engine Classic Cars Gallery je také servis a renovační dílna, kde před očima návštěvníků probíhají práce na historických i moderních automobilech a motocyklech. Tak nahlédněte pod ruce šikovných mechaniků, kteří vracejí veteránům jejich krásu a lesk. Jsou automobily i vaší srdeční záležitostí? Nabízíme kompletní servisní služby pro všechny druhy automobilů. A dokonce si u nás může pronajmout i VIP kryté parkovací stání.

unikátní firemní akce

Hledáte pro své kolegy nebo obchodní partnery originální zábavu? Zajistíme vám komentovanou prohlídku v naší expozici Engine Classic Cars Gallery. Při pohledu na vozy ikonických značek jako Porsche, Aston Martin, Lamborghini či Ferrari se vám bude tajit dech. Po jedinečné prohlídce vám zarezervujeme stůl v jedné z našich výtečných restaurací a kávu si budete moci vychutnat na naší Vyhlídkové terase s výhledem na letadla.

Prozkoumat

privátní parkování

Máte doma opravdového veterána nebo jen hledáte místo, kde můžete bezpečně a pohodlně dlouhodobě zaparkovat svého automobilového miláčka? Pronajměte si zabezpečené parkovací stání v našich privátních garážích. Ve spolupráci s Engine zajistíme i ruční mytí, běžný servis a postaráme se i o zimní údržbu včetně dobíjení a startování.

Prozkoumat

vStup zdarma

Užijte si unikátní expozici zdarma

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody

I ENGINE

DJ Lucky Boy

"Rozhodně vyraž do POP AIRPORT, kde najdeš nádhernou sbírku aut v Engine Classic Cars Gallery. Je tady spousta zajímavých kousků, nebudeš vědět, kam koukat dřív. VSTUP K AUTŮM JE ZDARMA."

dJ lucky boy

DJ

Ukaž káru

"Vem kámoše a vyražte do Engine Classic Cars Gallery! Je to pecka!"

ukaž káru

Nejzábavnější pořad o autech a strojích v ČR

Eliška Bučková

"Retro Jaguar sice není tak pohodlný jako můj kocour, ale rozhodně stojí za zhlédnutí, stejně tak jako ostatní skvosty."

eliŠka bučková

Modelka, zpěvačka a vítězka soutěže Česká Miss 2008