otevřete Si u náS outletový obchod

Více

využiJte nabídku akcí pro zaměStnance a partnery

Více

zaparkuJte Si u náS Svého miláčka

Více

mnoho možnoStí pro vaŠi firmu
na Jednom míStě

Chcete se blýsknout neokoukanou akcí pro zaměstnance a obchodní partnery? Potřebujete unikátní prostor pro konferenci, workshop nebo natáčení? Máte zájem o slevy pro vaše klienty a k tomu navíc získat finanční odměnu pro vás? Hledáte efektivní prodejní kanál pro své zboží? Anebo jen potřebujete zaparkovat svého miláčka na zimní sezónu? Nekrásnější outletové a zábavní centru POP Airport nabízí mnoho možností.

partneři

leaSingová nabídka

Nepropásněte jedinečnou retailovou příležitost a buďte součástí nejkrásnějšího outletového a zábavního centra u nás. Nabízíme plně vybavené i „shell and core“ obchodní jednotky různých velikostí a vstřícné nájemní podmínky závislé na vašem obratu. Tak prodávejte tam, kde se to opravdu vyplatí.

Prozkoumat

eventy pro firmy

Chcete se blýsknout jedinečnou akcí pro své zaměstnance a obchodní partnery? Nabízíme 6 variant unikátních eventů plných dětského smíchu v Majalandu, objevování historie v Dinosaurii nebo výhodných outletových nákupů s doprovodným programem. Každý event rádi doladíme přesně podle vašich představ a připravíme ho na klíč.

Prozkoumat

affiliate program

Spolupracujte s námi a vydělávejte! Nabízíme výhodnou spolupráci cestovním kancelářím, hotelům, agenturám, průvodcům, influencerům a dalším subjektům, jejichž náplní je práce s turisty a lidmi obecně. Využijte naši atraktivní obchodní nabídku a vydělávejte až 10 euro za každého zahraničního turistu, kterého k nám přivedete.

Prozkoumat

privátní parkování

Máte doma opravdového veterána nebo jen hledáte místo, kde můžete bezpečně a pohodlně dlouhodobě zaparkovat svého automobilového miláčka? Pronajměte si zabezpečené parkovací stání v našich privátních garážích.Ve spolupráci s Engine zajistíme i ruční mytí, běžný servis a postaráme se i o zimní údržbu včetně dobíjení a startování.

Prozkoumat

I POP

Ondřej Müller

Křest prvního dílu trilogie Pravěký svět Zdeňka Buriana v blízkosti opravdových pozůstatků dinosaurů a nádherné naučné expozice byl opravdu skvělý zážitek! Oceňuji kromě autentického prostředí i profesionální organizaci a připojení programu navíc - komentovanou prohlídku muzea si hosté velmi pochvalovali.

ondřeJ müller

programový ředitel beletrie v nakladatelství Albatros Media

Pierre-Manuel Boels

We, at Hopi CEE Fish Hub, were looking for a unique place to invite our business partners for the opening dinner for the fourth year of Prague Mussel Week. The Engine Classic Cars Gallery was a blast. The guests were excited not only by the excellent dinner, but also by the luxurious cars that they will not see anywhere else. A great experience!

pierre-manuel boelS

Managing Partner and founder of Prague Mussel Week

Eva Krejčí

Pro Dětský den 2022 pro rodiny zaměstnanců Letiště Praha jsme vybrali zábavní park Majaland Praha. Na akci přišlo téměř dva tisíce účastníků, kteří ocenili atrakce, chutné občerstvení i doprovodný program. Máme zájem další ročník Dětského dne uspořádat v obdobném átu.

eva kreJčí

Letiště Praha

Michal Oulehle

Dlouho jsme hledali prostory, které by splňovaly naše náročné technické požadavky na pořádání světové konference Škoda World Dealer Conference. Jen v POP Airport nám bylo kromě eventových prostor nabídnuto i kryté parkování pro 250 vozů, ale zejména jsme měli k dispozici rozvaděč s kapacitou 4000 ampér, díky čemuž jsme mohli společně vybudovat nabíjecí infrastrukturu pro nabíjení až 120 elektromobilů a uskutečnit tak několik tisíc experience rides.

michal oulehle

Škoda Auto Brand Experience