dai marinai

Dai Marinai

Středomořská kuchyně, vůně dálek, čerstvé lokální suroviny a zkušení mistři v kuchyni, to je bistro Dai Marinai. Gurmánský zážitek spojený s příjemnou, odlehčenou atmosférou a pocitem bezstarostnosti. 

Celý koncept vznikl jako nápad skupiny nadšených gurmánů, které spojuje láska ke kvalitní gastronomii a jachtám. K dvěma již zavedeným konceptům přidávají svěží bistro Dai Marinai, ve kterém vám bude čas ubíhat pomaleji a z jeho příjemné atmosféry se vám nebude chtít odejít. 

Pochutnat si můžete na šťavnatých masových specialitách jako pljeskavica, čevapi nebo lignje na žaru. Nebo ochutnejte pečené papriky plněné lahodným sýrem dováženým až z Albánie. Každý týden připravují zajímavé kombinace středomořeské kuchyně, které vás příjemně překvapí svou nápaditostí a kombinací chutí. Všechna jídla jsou připravována z pečlivě vybíraných čerstvých a lokálních surovin. Jednotlivá jídla doporučujeme kombinovat s výbornými italskými nebo balkánskými víny, stačí se zeptat obsluhy, které bude nejlépe ladit s vaším jídlem.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody