Spolupracujte S námi a zíSkejte atraktivní finanční odměny


POP Airport připravil unikátní nabídku pro obchodní partnery - cestovní kanceláře, hotely, agentury, průvodce, influencery a další subjekty, jejichž náplní je práce s turisty a lidmi obecně.

Každý návštěvník, kterého přivedete, od nás získá extra 10% slevu na outletové nakupy a 10% slevu na vstupenky do Majaland Praha nebo Dinosauria Museum Prague. Vy, jako náš obchodní partner, navíc získáte atraktivní bonusovou finanční odměnu ve výši až 10 euro za osobu.

Staňte se naším partnerem a získejte unikátní výhody pro své klienty a atraktivní bonusovou finanční odměnu pro sebe.

výhody pro návŠtěvníky

Voucher na 10% slevu do Majalandu, Dinosaurie i Outletu

odměny pro partnery

Motivační finanční odměna až 10 euro za osobu

V případě zájmu o partnerskou spolupráci vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme s konkrétní nabídkou

fba HIlton Courtyard bluestyle

CO ZAŽIJETE V POP AIRPORT

I POP

Ondřej Müller

Křest prvního dílu trilogie Pravěký svět Zdeňka Buriana v blízkosti opravdových pozůstatků dinosaurů a nádherné naučné expozice byl opravdu skvělý zážitek! Oceňuji kromě autentického prostředí i profesionální organizaci a připojení programu navíc - komentovanou prohlídku muzea si hosté velmi pochvalovali.

ondřeJ müller

programový ředitel beletrie v nakladatelství Albatros Media

Pierre-Manuel Boels

We, at Hopi CEE Fish Hub, were looking for a unique place to invite our business partners for the opening dinner for the fourth year of Prague Mussel Week. The Engine Classic Cars Gallery was a blast. The guests were excited not only by the excellent dinner, but also by the luxurious cars that they will not see anywhere else. A great experience!

pierre-manuel boelS

Managing Partner and founder of Prague Mussel Week

Eva Krejčí

Pro Dětský den 2022 pro rodiny zaměstnanců Letiště Praha jsme vybrali zábavní park Majaland Praha. Na akci přišlo téměř dva tisíce účastníků, kteří ocenili atrakce, chutné občerstvení i doprovodný program. Máme zájem další ročník Dětského dne uspořádat v obdobném átu.

eva kreJčí

Letiště Praha

Michal Oulehle

Dlouho jsme hledali prostory, které by splňovaly naše náročné technické požadavky na pořádání světové konference Škoda World Dealer Conference. Jen v POP Airport nám bylo kromě eventových prostor nabídnuto i kryté parkování pro 250 vozů, ale zejména jsme měli k dispozici rozvaděč s kapacitou 4000 ampér, díky čemuž jsme mohli společně vybudovat nabíjecí infrastrukturu pro nabíjení až 120 elektromobilů a uskutečnit tak několik tisíc experience rides.

michal oulehle

Škoda Auto Brand Experience