čaSto Se náS ptáte

Zde naleznete odpovědi

Od pražského metra linky A, stanice Nádraží Veleslavín, Vás k nám doveze autobusová linka 414. Od pražského metra A, stanice Bořislavka, Vás k nám doveze autobusová linka 312. Z letiště Václava Havla Praha Vás k nám dovezou autobusové linky 319, 322. Více informací o aktuálních spojích naleznete zde

Ano, naši zákazníci mohou využít POP shuttle bus. Jezdí pravidelně každý den z autobusové zastávky od pražského metra linky A, stanice Nádraží Veleslavín. Podrobný popis a jízdní řád naleznete ZDE.

Ano, zákazníci POP Airport u nás zaparkují zdarma, a to v rámci otevírací doby centra.

Ano, na základě předchozí domluvy. Zákazníky lze vyložit na zastávce MHD před POP Airport a autobus následně zaparkovat na odstavném parkovišti Bus vedle outletu. V případě zájmu nás kontaktujte na info@pop-group.cz.

Ano, na velkorysém parkovišti je k vám dispozici 2400 parkovacích míst, z toho většina jsou krytá parkovací místa.

Ano, prostory parkoviště jsou z důvodu bezpečnosti monitorovány.

Parkování po dobu dovolené ze soukromých účelů, nebo krátkodobý pronájem bohužel nezajišťujeme, parkoviště je určeno výhradně pro zákazníky a personál POP. Engine Classic Cars Gallery, sídlící u nás v POP však nabízí možnost pronájmu parkovacích míst v jejich uzamykatelne zóně. Více informací naleznete zde.


Bohužel, reklamace či výměna zboží je možná výhradně v obchodě, kde bylo zboží zakoupeno.

Zásilky si lze v AlzaBoxu vyzvednout v rámci otevírací doby POP Airport, tedy od 10:00 do 20:00.

Z letiště Václava Havla Praha můžete využít taxislužbu, aplikace Uber, Bolt nebo Vás k nám dovezou autobusové linky MHD. Najdete je přímo před příletovou halou obou terminálů. Od Terminálu 1 jedou linky 319 a 322. Od Terminálu 2 jedou autobusové linky 119 a 100 na zastávku u Hangáru, kde přestoupíte na autobusovou linku 356 nebo 322. Z letiště k nám jede i přímá linka 414. 

Ano, v případě zájmu nás kontaktujte na: veronika.knapova@pop-group.cz

Ano, ovšem vzhledem k současné situaci s covid-19 a utlumení cestovního ruchu je směnárna dočasně mimo provoz, stejně tak služba tax free.

Ve většině obchodů ano. Platbu eurem si však každý obchod určuje sám, včetně výše hodnoty 1 euro. 

Ano, v našem Infocentru si zákazníci POP Airport muhou odložit svršky a zavazadla zdarma.

Ano, naše restaurace a kavárny nabízejí jídlo a pití formou "take away", tedy s sebou.

Ano, ale jen za následujících podmínek. Pes musí být na vodítku a v případě větších plemen musí mít nasazený košík. Dále je nutné dbát na to, aby psi neomezovali svou přítomností ostatní návštěvníky centra. Za chování psa, případné problémy a škody, je zodpovědný vždy majitel.

Vstupní branou do Majalandu je obchod Majaland shop umístěný uvnitř centra POP Airport v blízkosti vstupu C. Z obchodu Majaland shop se následně dostanete propojovacím tunelem do zábavního parku Majaland s atrakcemi.

Ano, máme exkluzivní klub POP Family s výhodami pro vás i vaše nejbližší. Staňte se součástí a získejte slevu 10 % na první nákup nebo slevu 100 Kč na vstupenku do Dinosauria Museum Prague či Majalandu. Více informací ZDE

Ano, výtahy pro bezbariérový vstup do POP Airport naleznete u vstupu B a C. Handicapované osoby si v našem Infocentru mohou po složení vratné zálohy zapůjčit invalidní vozík a bez omezení navštívit naše obchody, kavárny i restaurace. 

Ano, nabízíme poukazy v hodnotách 200 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč, a platí do vybraných obchodů. Pořídíte je v našem Infocentru. Na infocentru můžete platit hotově i kartou.

Ano, v POP Airport nabízíme prémiovou službu, která potěší všechny maminky a tatínky s miminky. U toalet najdete komfortní samostatnou místnost s přebalovacím pultem, mikrovlnkou na ohřívání dětských jídel a také pohodlné sezení, kde můžete v klidu miminko nakrmit a obstarat vše, co potřebuje.

Ano, v našem Infocentru je Vám k dispozici praktický golfový kočárek.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody