ciao di maxtara

ciao di Maxtara

Vyhledáváte opravdu kvalitní formální oblečení se znaky elegance a výstřednosti, které jsou vlastní předním módním značkám? Max Tara je tak vaše volba. Společnost Max Tara byla založena v roce 1988 v Itálii a nese se na vlně špičkové módy ve všech ohledech.

 

Ciao di Max Tara se může pyšnit svými produkty v každém okruhu, která vás jen může napadnout. Naprostým základem je volba exklusivních tkanin v podobě kašmíru a nejkvalitnější bavlny, následované spoluprací s předními světovými módními návrháři. To vše zní exklusivně a velmi draze, ale díky dobré obchodní politice společnost Max Tara nabízí své produkty v naprosté rovnováze ceny a výsledné kvality. 

 

Pro mužské publikum se stane společnost pozoruhodnou díky pánským oblekům. Obleky Max Tara nesou známky nejvyšší kvality. Jsou elegantní, s moderními střihy a při nošení dokonale příjemné. Dámy pak ocení především šaty Max Tara, které s notnou dávkou elegance podtrhnou charisma každé ženy.

 

Značku Ciao di Maxtara naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Tuto značku zakoupíte

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody