Služby pro vaŠe pohodlí

Najdete u nás širokou nabídku služeb

nabíJečka elektromobilů

V POP Airport můžete využít 25 dobíjecích stanic FUTUR/E/ GO ČEZ pro 50 elektromobilů: vnitřní parkoviště 20× 22 kW, vnější parkoviště 3× 77 kW a 2× 44 kW.

alzabox

AlzaBox je umístěn v prostorách našeho krytého parkoviště u modrého vstupu C. Zásilky si lze v AlzaBoxu vyzvednout v rámci otevírací doby POP Airport, tedy od 10:00 do 20:00.

úSchovna zavazadel

V našem Infocentru si zákazníci POP Airport mohou odložit svršky a zavazadla úplně zdarma.

informace o odletech a příletech

V infocentru naleznete monitory zobrazující aktuální časy letů. Informace o konkrétním letu můžete navíc sledovat na velkoplošné obrazovce na Vyhlídkové terase.

bankomat

Bankomat je vám k dispozici přímo v Infocentru POP Airport. U hlavního vchodu "A" můžete využít bankomat České spořitelny. U vstupu "B" je vám k dispozici bankomat společnosti Euronet. 

rodinná míStnoSt

Můžete využít samostatnou místnost s přebalovacím pultem a mikrovlnkou. Naleznete ji u toalet v POP Airport, umístěných napravo od Majaland Shopu, u obchodu Outly a kavárny Coffee Fellows.

půJčovna kočárků

V Infocentru POP Airport je Vám k dispozici praktický golfový kočárek.

nabíJení telefonů

V Infocentru POP Airport si můžete po složení vratné zálohy zapůjčit powerbanku a nabíjet mobilní telefon mimo elektrickou síť.

zapůJčení invalidního vozíku

V Infocentru POP Airport si mohou handicapované osoby po složení vratné zálohy zapůjčit invalidní vozík.

parkoviŠtě

V POP Airport pohodlně a zdarma zaparkujete. K dispozici je vám 2 100 krytých parkovacích míst.

taxi

Potřebujete objednat taxi? Zastavte se v našem infocentru a my vše zařídíme. Stačí nám jen sdělit místo a čas.

prodeJ dárkových poukazů

Nabízíme poukazy v hodnotách 200 Kč, 500 Kč a 1.000 Kč a platí do vybraných obchodů. Poukazy jsou platné do 31.12.2023. Pořídíte je v našem Infocentru, kde můžete platit hotově i kartou.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody