prada

Prada

Prada je jedna z nejvěhlasnějších značek v oboru výroby kvalitní obuvi. Založena byla v roce 1913 s původním názvem Fratelli Prada. Zakladatel Mario Prada položil základy věhlasné značky ve stejném městě, ve kterém dnes leží i hlavní sídlo společnosti. Nebavíme se o žádném menším než o kolébce světové módy v italském Miláně. 

Původní výroba značky Prada se zabývala především zpracováním kůže a výrobě bot, kabelek a příručních i cestovních tašek. V průběhu let se k těmto stěžejním produktům rovněž přidala spousta módních doplňků, mezi nimiž najdeme například parfémy a drobné módní doplňky. 

Outlet Prada vám nabízí unikátní možnost získat to nejlepší, co světová módy může nabídnout. Nezklame vás svým výběrem, který obsahuje veškeré stěžejní výrobky jako boty anebo oblíbené kabelky Prada. Nezklame vás ani v ohledu módních doplňků, mezi nimiž musíme vyzdvihnout například slunečný brýle Prada. 

Značku Prada naleznete v outletových obchodech POP Woman, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody