pme legend

Pme Legend

PME Legend je značkou především pánského oblečení, která se dá jednoduše označit jako „stará dobrá americká klasika“. Původem holandská společnost prodávající originální americké zboží byla dříve k nalezení především v obchodech prodávající vícero značek. První kolekce byla vydána již v roce 1992.

 

Velká popularita značky ale zapříčinila, že od roku 2013 začala značka prodávat ve svých vlastních prodejnách. Sortiment je zkrátka pro pořádné muže. Inspirovaný je především leteckou módou, kterou jsme mohli vidět v pojetí amerických pilotů z devadesátých let. Samotný koncept módy inspirované piloty se odráží rovněž ve znaku společnosti, kde najdeme okřídleného leteckého orla.

 

V artiklu najdeme velice kvalitní jeany všech střihů, košile i trička. Tím největším tahounem a opravdovou signaturou značky jsou ale pilotní bundy. Provedení v kombinaci s kožešinou a kvalitní kůží nenechává zapomenout eleganci pilotů a kráse americké módy.

 

Značku PME Legend naleznete v outletovém obchodu PME Legend & Timezone, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značku Time Zone. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody