yveS Saint laurent

YveS Saint Laurent

Yves Saint Laurent je značka francouzského módního návrháře. Celým jménem Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent se narodil v roce 1936 a opustil nás v roce 2008. Během své bohaté kariéry dlouhé okolo 40 let se zasloužil za velký pokrok ve vývoji módních trendů. Ještě velmi mladý dokonce vedl módní dóm Diore a ovlivňoval i tuto značku.

 

Yves Saint Laurent je jako značka jednoho z nejlepších návrhářů historie považována za ztvárnění luxusu a kreativity.

 

V kolekcích YVS můžete najít kompletní módní trendy pro muže, ženy i děti. Značka se honosí velice kvalitním oblečením i módními doplňky. Velice oblíbená je rovněž kosmetika YVS či dámské kabelky.

 

Pozornost pánského publika mohou upoutat především pánské boty a velice kvalitní módní doplňky včetně šperků. Značka Yves Saint Laurent je zcela poprávu jednou z nesmazatelných stálic světové módy.

 

Značku Yves Saint Laurent naleznete v outletových obchodech POP Man a POP Woman, které se nachází v POP Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody