candleS & home decor

candleS & home decor

Před 45 lety začala společnost PartyLite přímý prodej vonných svíček, pokojových vůní a dekorací v USA. Historie PartyLite jde však ještě mnohem dál.

V roce 1909 si paní Mabel Baker založila svou vlastní společnost s obrovským podnikatelským duchem, kreativitou, předvídavostí a odvahou. Za posledních 45 let se tato společnost stala celosvětovou aktivní skupinou pod názvem PartyLite.

Když společnost PartyLite v roce 1990 převzala společnost Blyth, Inc., ukázal se skutečný plný potenciál organizace. Otevření továrny, kde pásku přestřihávala princezna Diana. Nyní je v 23. zemích světa více než 68 000 PartyLite poradkyň. 

To, co začalo jako jediná série voskovníkových svíček, vyrostlo v širokou a každoročně se rozšiřující kolekci nejkvalitnějších doplňků a vůní pro domácnosti. Co je ale nejdůležitější, společnost PartyLite po celou dobu zůstala věrná hodnotám, které Mabel přinesla se svou první svíčkou: čestnost, poctivost, férovost a kvalita. Společnost si během těchto let vypěstovala nejen svou lásku ke všem svým Poradcům, kteří hrají nejdůležitější roli u PartyLite, ale také k nejlepším a nejkvalitnějším ingrediencím, které vytvářejí pouze ty nejlepší vonné svíčky.

Značku PartyLite naleznete v outletovém obchodu Candles & Home Decor, který se nachází v . Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody