Největší krytý zábavní
park v Česku

Vezměte děti na výlet do pohádkového světa včelky Máji, Vilíka a Vikinga Vika. V unikátním zábavním parku si užijete dvanáct tematických atrakcí pro malé i velké. Báječné občerstvení si vychutnáte v restauraci uvnitř obřího stromu a z obchůdku se spoustou hraček si domů odnesete oblíbené postavičky na památku. V Majalandu si budete připadat jako v pohádce!

Na co se u nás můžete těšit

Zábavní
prostor
9000m2

Dvanáct
tematických
atrakcí

Majaland
obchod s
hračkami

Restaurace
u včelky
Máji

Divadélko
včelky
Máji

Úžasné
oslavy
narozenin

Originální
koncerty a
vystoupení

Speciální
nabídky
pro skupiny

Včelka Mája
a viking
Vik

Prostory
pro vaše
nejmenší

Tématické atrakce

Tak tohle bude velkolepá jízda! Proletíš se na motýlím kolotoči s šestnáctimetrovou dráhou letu. Sklouzneš po třicetimetrové skluzavce s převýšením devíti metrů. A na vnitřní horské dráze profrčíš závratnou rychlost územím Vikinga Vika. Ale tím dech beroucí dobrodružství zdaleka nekončí!

Prozkoumat

Koncerty a vystoupení

Chceš zažít fantastickou zábavu? Zastav se v našem pohádkovém Divadélku včelky Máji. V krásném amfiteátru s kouzelnou atmosférou se můžeš těšit na koncerty a divadelní představení. Tak sleduj naše novinky, ať nepropásneš žádné vystoupení idolů dětské zábavy. Ale to není vše! Osobně se tu setkáš i s včelkou Májou.

Prozkoumat

Restaurace U Máji

Vítejte v nejzábavnější samoobslužné restauraci široko daleko. Uvnitř obřího stromu si celá rodina pochutnáte na výtečných polévkách, tradičních jídlech, burgerech, ale i salátech. Sosat můžete teplé a studené drinky. A pro mlsné jazýčky máme zmrzlinu, dezerty nebo třeba ledovou tříšť.

Prozkoumat

Majaland shop

V obchůdku s hračkami si budeš připadat jako v sedmém nebi! Koupíš tady všechny oblíbené pohádkové postavičky ze zábavního parku. Miluješ včelku Máju, Vilíka anebo Vikinga Vika? Odnes si svou oblíbenou pohádkovou postavičku domů, kde ti bude už napořád připomínat úžasný den prožitý v Majalandu.

Prozkoumat

Narozeninové oslavy

Narozeninová oslava v Majalandu je splněný sen každého oslavence a jeho kamarádů. Setkají se osobně s včelkou Májou a jejími kamarády, skvěle se pobaví, zasoutěží, zatančí a zazpívají a odnesou si nezapomenutelné zážitky. V Majalandu se sny mění v realitu a rozzářené oči dětí jsou zaručeny.

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč.
Koupit

Pro skupiny

Je vás víc? Přijďte s celou třídou a užijte si pohádkový svět včelky Máji a jejích kamarádů společně. Skvěle se pobavíte na velkolepých atrakcích, ale užijete si i zábavné workshopy a edukativní programy. Pro školy a skupiny máme navíc zvýhodněný vstup.

Nabídka

Jsme součástí
POP Airport

Majaland je součástí outletového a zábavního centra POP Airport, které najdete v blízkosti pražského ruzyňského letiště.

Projděte se ulicemi ve stylu Staré Prahy, objevte kouzlo výhodných outletových nákupů, vydejte se na unikátní expedici mezi dinosaury, pobavte se v pohádkovém světa včelky Máji nebo si jen vychutnejte oběd na terase při sledování přistávajících letadel. Nakupování nikdy nebylo zábavnější. Nová éra nakupování začíná v POP Airport.

POP Family

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Zeptat se