Majaland Praha je součástí outletového a zábavního centra POP Airport.

Fantastická zábava,
jakou vaše děti ještě nezažily

V největším krytém zábavním parku v Čechách s plochou 9000 m2 najdete impozantní atrakce včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů.

U vstupu do Majalandu děti nadchne Majaland Shop plný krásných hraček, knih a stolních her. V Divadélku včelky Máji si užijí zábavný program a osobně se setkají s včelkou Májou. V originální restauraci U Máji si pochutnají na oblíbených dobrotách. V pohádkovém Majalandu navíc můžete svým dětem uspořádat i nezapomenutelnou narozeninovou oslavu.

Kromě Majalandu se v POP Airport pobavíte i ve světově unikátním Dinosauria Museum Prague s originálními až 154 milionů let starými kostrami dinosaurů, neuvěřitelně věrnými modely v životní velikosti a s unikátní sbírkou minerálů, která zahrnuje na 6000 exponátů. Další zábava na vás v POP Airport čeká i v jedinečné expozici Engine Classic Cars Gallery s více než 200 vozy a motocykly ikonických značek. Kromě zábavy si v POP Airport užijete i nakupování. V outletu POP Airport na vás čeká více než 80 obchodů se stovkami značek, kde každý den nakoupíte se slevami 30 až 80 %. Nakupujte a bavte se!

Na co se u nás můžete těšit

Zábavné
tematické
atrakce

Restaurace
u včelky
Máji

Majaland
obchod
s hračkami

Služby
pro vaše
nejmenší

jen 5
minut
od letiště

Parkování
zdarma

Tématické atrakce

Tak tohle bude velkolepá jízda! Proletíš se na motýlím kolotoči s šestnáctimetrovou dráhou letu. Sklouzneš po třicetimetrové skluzavce s převýšením devíti metrů. A na vnitřní horské dráze profrčíš závratnou rychlost územím Vikinga Vika. Ale tím dech beroucí dobrodružství zdaleka nekončí!

Prozkoumat

Restaurace U Máji

Vítejte v nejzábavnější samoobslužné restauraci široko daleko. Uvnitř obřího stromu si celá rodina pochutnáte na výtečných polévkách, tradičních jídlech, burgerech, ale i salátech. Sosat můžete teplé a studené drinky. A pro mlsné jazýčky máme zmrzlinu, dezerty nebo třeba ledovou tříšť.

Prozkoumat

Majaland shop

V obchůdku s hračkami si budeš připadat jako v sedmém nebi! Koupíš tady všechny oblíbené pohádkové postavičky ze zábavního parku. Miluješ včelku Máju, Vilíka anebo Vikinga Vika? Odnes si svou oblíbenou pohádkovou postavičku domů, kde ti bude už napořád připomínat úžasný den prožitý v Majalandu.

Prozkoumat

Koncerty a vystoupení

Chceš zažít fantastickou zábavu? Zastav se v našem pohádkovém Divadélku včelky Máji. V krásném amfiteátru s kouzelnou atmosférou se můžeš těšit na koncerty a divadelní představení. Tak sleduj naše novinky, ať nepropásneš žádné vystoupení idolů dětské zábavy. Ale to není vše! Osobně se tu setkáš i s včelkou Májou.

Prozkoumat

Narozeninové oslavy

Narozeninová oslava v Majalandu je splněný sen každého oslavence a jeho kamarádů. Setkají se osobně s včelkou Májou a jejími kamarády, skvěle se pobaví, zasoutěží, zatančí a zazpívají a odnesou si nezapomenutelné zážitky. V Majalandu se sny mění v realitu a rozzářené oči dětí jsou zaručeny.

Prozkoumat

Včelí univerzita

Představ si, že svět bez včel by vůbec nebyl k životu! Přišli bychom o většinu ovocných plodů, o spoustu zeleniny, jiné plody by byly o dost menší. Proč? Bez opylení včelami by spousta rostlin vůbec nemohla plodit. Proto je tak strašně důležité včely chránit a vědět o nich co nejvíc. V naší včelí univerzitě poznáš včely zblízka a zábavně.

Prozkoumat

POP Family

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody

I MAJALAND

Nikoleta Macháčová

"Skvelé miesto pre celú rodinu! V POP sa cítim ako v inom svete! Z ríše Dinosaurov sa jednoducho môžem preniesť od sveta včielky Máji až do shopping raja všetkých maniačok, kde vždy výhodne nakúpim skvelé kúsky!"

Nikoleta Macháčová

Bloggerka