POP Airport je outletové a zábavní centrum


Projděte se uličkami ve stylu Staré Prahy a objevte kouzlo outletového nakupování se slevami 30 až 80 % každý den.

Zažijte nevídané dobrodružství ve světově unikátním Dinosauria Museum Prague, zahrajte si hry v 5D virtuální realitě, vstupte do pohádkového světa v největším krytém zábavním parku Majaland Praha nebo si prohlédněte výstavu 200 automobilů a motocyklů ikonických značek Engine Classic Cars Gallery. Také si můžete vychutnat kávu při sledování přistávajících letadel na Vyhlídkové terase.


pro turiSty

Stáhněte si voucher a získejte exkluzivní slevu 10 %

Stáhnout

pro partnery

Spolupracujte s námi a vydělávejte

Chci vědět více

10 DŮVODŮ PROČ NAVŠTÍVIT POP AIRPORT

otočíme vአpohled
na nakupování
a zábavu

200+

světových
značek

80 outletových
obchodů

V 80 outletových obchodech s více než 200 značkami, bez ohledu na sezónu, nakoupíte módu, sport, obuv, doplňky, potřeby pro domácnost, kosmetiku a další zboží.

Pokračovat
- 80 %

slevy

výhodné
outletové ceny

Užijete si kouzlo outletového nakupování za nejvýhodnější ceny. Vše nakoupíte se slevou minimálně 30 %, ale vybrané zboží často až s 80% slevou oproti cenám v běžných obchodech.

Pokračovat
57

unikátních
fasád

interiér v deSignu Staré prahy

Za jedinečný design ve stylu staré Prahy jsme získali prestižní ocenění Best of Realty.

Pokračovat
154+

milionů let
zpět v čase

Světově unikátní muzeum

Vydáte se až 200 milionů let nazpět mezi dinosaury. Ohromí vás opravdové kostry dinosaurů, modely jako živé nebo 6000 exponátů ve sbírce Geosvět. Nadchnou i špičkové VR technologie.

Pokračovat
13000+

metrů2 zábavy

zábavní rodinný park

Užijete si nekončící zábavu na fantastických atrakcích pro malé i velké v největším krytém zábavním parku v Čechách, nově i s venkovní částí. Navíc se dozvíte i spoustu zajímavostí o včelách v naší Včelí univerzitě.

Pokračovat
200+

ikonických
vozů

expozice
klaSických vozů

Jen u nás najdete Engine Classic Cars Gallery, kde je k vidění více než 200 vozů ikonických značek včetně jedinečné sbírky Porsche. Dokonce si zde můžete pronajmout i VIP kryté parkovací stání.

Pokračovat
400+

letadel denně

Spot
pro pozorování
letadel

Naše vyhlídková terasa je jedním z nejlepších tzv. spottingových míst na pozorování letadel v Praze. Součástí terasy je i unikátní velkoplošná obrazovka, kde lze sledovat informace o konkrétním letu a letadlu.

Pokračovat
6+

restaurací
a kaváren

kvalitní reStaurace a kavárny

V našich restauracích si vychutnáte á la carte menu i rychlé občerstvení, v kavárnách pro změnu prvotřídní kávu a dezerty.

2000+

parkovacích míst

bezproblémová
doprava

Jedete-li autem, sledujte značení "Směr letiště”, a u nás pak zdarma zaparkujte. Od metra linky "A" stanice Nádraží Veleslavín vás dopraví příměstská linka 414. V autobuse platí stejný tarif jako pro Prahu (tarif 0).

Pokračovat
32000+

metrů2 plochy

velkorySý
a vzduŠný interiér

Díky velkorysému prostoru o velikosti pěti fotbalových hřišť se u nás nikdy nebudete tlačit v davu. Prostory jsou v létě klimatizované a v zimě vytápěné, takže se budete cítit vždy komfortně. Navíc nemusíte vycházet ven. Vše najdete pod jednou střechou, která zaručuje dostatek denního světla na širokých nákupních ulicích i náměstíčkách.

parkování zdarma

informace o odletech

úSchovna zavazadel

reStaurace a kavárny

bankomat

zapůJčení power banky

muzeum dinoSaurů

zábavní park

HOTELY, KTERÉ S RADOSTÍ DOPORUČUJEME

4* +
Pobřežní 311/1, Praha 8
4* +
Aviatická 1092/8, Praha 6
4* +
K Letišti 934, Praha 6

CO ZAŽIJETE V POP AIRPORT

i pop