POP Airport

POP Airport je outletové a zábavní centrum 5 minut od Letiště Václava Havla Praha, kde každý den nakoupíte se slevami 30 až 80 % a nebo objevíte svět zábavy v Majalandu Praha, Dinosauria Museum Prague a Engine Classic Cars Gallery. To vše na ploše 44 000 metrů čtverečních. Nakupujte a bavte se.

Podklady ke stažení

pop outlet

V POP Outlet zákazníci nakoupí více než 200 značek se slevami 30 až 80 % každý den. Každý týden navíc pořídí 10 produktů za bezkonkurenční ceny v exkluzivní nabídce POP 10! Všechny obchody neustále připravují i další speciální akce a slevy v rámci aktuální akční nabídky POP deals!

Ke stažení:

Podklady ke stažení

maJaland praha

Majaland Praha je největší krytý zábavní park v Česku s plochou 9000 m2, kde se nacházejí impozantní atrakce pro malé i velké děti včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů. Součástí Majalandu je i restaurace U Máji, kde si děti i jejich rodiče pochutnají na oblíbených dobrotách, a navíc zde mohou uspořádat i nezapomenutelnou narozeninovou oslavu. V Divadélu včelky Máji si děti užijí divadelní představení a setkají se s včelkou Májou. Z Majaland Shopu si domů odnesou krásné hračky, knihy, puzzle, stolní hry a mnohem víc.

Ke stažení:

Podklady ke stažení

dinoSauria muSeum prague

Dinosauria Museum Prague je světový unikát, který boří představy o muzeu. Na 4000 m2 mohou návštěvníci obdivovat originální až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, neuvěřitelně věrné modely v životní velikosti a unikátní sbírku minerálů, která zahrnuje neuvěřitelných 6000 exponátů. Svět dinosaurů si návštěvníci užijí i díky špičkové virtuální hře Dinosauři VR. Vydají se 80 miliónů let zpět do druhohor a setkají se tváří v tvář s Tyrannosaurem rexem. Díky nejmodernější technologii 5D reálných smyslových efektů zažijí pocity hrdinů dobrodružných filmů Cesta do pravěku nebo Jurský park. Dinosauria nabízí i vzdělávací programy pro školy. Informace jsou vysvětleny názornou a edukativní formou pomocí nejmodernějších technologií. 

Ke stažení:

Kontaktní osoba

ondřeJ pechar