verSace JeanS

VerSace JeanS

Pokud se zeptáte kohokoliv na světě, aby vám řekl módní značku evokující pocit luxusu, tak vám spousta lidí řekne právě věhlasné Versace. A není se čemu divit. Společnost Versace se dokázala vepsat do paměti milovníků módy opravdu unikátním způsobem, a to i na poměry italských firem. 

Společnost Versace vznikla v Itálii roku 1978. Při jejím vzniku stál módní návrhář Giani Versace. Italská značka se velice rychle rozrůstala a vešla do povědomí celého světa včetně mnoha celebrit. Mezi nimi stojí za zmínku například hudební géniové Elton John a Michael Jackson. Versace dokonce navrhoval šaty pro princeznu Dianu a dánskou princeznu Caroline.  

Společnost Versace Jeans vznikla jako jedna z mnoha dceřiných společností. Jejím posláním je zaměřit módní sortiment na mladší a aktivnější klientelu, a to především za pomocí prvotřídně provedených džínů Versace. Ty svojí kvalitou a zpracováním patří mezi špici ve své kategorii a jsou právem vyhledávaným sortimentem zboží.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody