Zaparkujte zdarma jen 5 minut od letiŠtě na naŠem krytém parkoviŠti a počkejte na přílet Svých blízkých v pohodlí nejkráSnějŠího outletového a zábavního centra. 


Potřebujete vyzvednout příbuzné či kamarády na letišti?

Zaparkujte pohodlně u nás v POP Airport na krytém parkovišti, čítajícím 2 400 parkovacích stání, a sledujte přílety i odlety přímo na velké obrazovce na naší vyhlídkové terase. Zadat si můžete i hlídání letu, kterým vaši blízcí přiletí. Čekání si můžete zpříjemnit kávou a nějakou dobrotou v jedné z našich kaváren či restaurací. Užít si můžete i prémiové nakupování za outletové ceny, navíc s extra slevou 10 % na první nákup. Pokud spojíte vyzvedávání na letišti s rodinným výletem, pak by vaše kroky měly vést za zábavou do Majalandu či Dinosauria Museum Prague.

Využijte čas efektivně!


Vyhlídková terasa

měJte dokonalý přehled o příletech a odletech

  • Projekt PICK UP PARKING vznikl ve spolupráci s Letištěm Praha v rámci Prague Airport City a primárně se zaměřuje na službu krátkodobého stání pro návštěvníky čekající na přílety letadel.
  • Aktuální informace o odletech a příletech lze sledovat na informační tabuli umístěné v outletovém centru nebo živě přímo z vyhlídkové terasy.
  • Přílet letadla nebo výjezd zavazadel můžete navíc kontrolovat na webových stránkách letiště, kde si také zadáte notifikace o stavu letu prostřednictvím e-mailu či SMS.
Restaurace a kavárny

zpříJemněte Si čekání lahodným Jídlem či kávou

  • Čekání si můžete zpříjemnit kávou a nějakou dobrotou v jedné z našich kaváren či restaurací.
  • Na výběr máte z české, italské, balkánské či asijské kuchyně.
  • Rychlé občerstvení a lahodnou kávu si vychutnáte v Coffee Fellow či Starbucks.
Nakupování za outletové ceny

využiJte extra Slevu 10 % na první nákup

Zábava pro celou rodinu

máte více čaSu před vyzvednutím z letiŠtě

Parkování zdarma

doStupné parkovací Stání Jen 5 minut od letiŠtě

  • Pohodlně zaparkujete a počkáte na přílet svých blízkých. Disponujeme parkovacími plochami s kapacitou 2 400 parkovacích stání.
  • Pro svůj elektromobil můžete využít jednu z 25 dobíjecích stanic FUTUR/E/ GO ČEZ na vnitřním či vnějším parkovišti.
  • Parkování je možné v době otevíracích hodin centra, tedy denně od 10:00 do 20:00, a to i během víkendů. V případě vyššího zájmu o tuto službu může POP Airport přistoupit k prodloužení parkovacích hodin na 24 hodin denně. 

SleduJte vአlet

Na webových stránkách letiště

více