VIRTUÁLNÍ
REALITA

Nasaďte si VR brýle a vydejte se 80 milionů let zpět do druhohor nebo hluboko do temného podzemního labyrintu. U nás si totiž vyberete ze dvou interaktivních VR her, které vás doslova pohltí. Hra Dinosauři VR vám díky nejmodernější technologii 5D vjemových efektů přináší pocity hrdinů dobrodružných filmů jako Cesta do pravěku nebo Jurský park. Ve hře The Lost Lab získáte vícesmyslový zážitek podobný únikové místnosti. Přenese vás do temného strašidelného podzemí a prověří vaše schopnosti i týmovou spolupráci při prozkoumávání prostor ztracené laboratoře. Nasaďte si VR brýle a vykročte za dobrodružstvím.

25
minut trvání VR her
4
hráči ve skupině
2
interaktivní VR hry
PÁTRÁNÍ ZAČÍNÁ

HRA DINOSAUŘI VR

Cílem hry je vypátrat legendární druh dinosaura, o jehož vzhledu se vědci dohadují již celá desetiletí. Zažijete dobrodružství, na které se nezapomíná. Projdete se druhohorním pralesem v obklopení ankylosaurů, triceratopsů či pteranodonů, proletíte krajinou nad sopkou chrlící lávu a zažijete hrůzu nahánějící setkání tváří v tvář ikonickému tyranosauru rexovi. Vypátrejte legendární druh dinosaura v Dinosauria Museum Prague.


VSTŘÍC DOBRODRUŽSTVÍ

HRA THE LOST LAB

Kontakt s těžebním zařízením Divr Labs, které se nachází v podzemních tunelech, se ztratil. Vydejte se do temných a strašidelných míst a prověřte svoje schopnosti i týmovou spolupráci při prozkoumávání prostor ztracené laboratoře. Jako členové speciální jednotky budete mít za úkol laboratoř najít, obnovit kontakt a zjistit, co se stalo. The Lost Lab vám poskytne kvalitní 4D vícesmyslový zážitek podobný únikové místnosti.


Více o hře

ZACHRAŇTE SVĚT PŘED ZOMBIE

LAST STAND

Naše nová hra Last Stand vás zavede do světa zamořeného zombies, které ovládají svět. Vydejte se na misi jako člen elitní jednotky a postavte se hordám nemrtvých v adrenalinové střílečce, která vás doslova vtáhne do děje. Jste poslední šancí na záchranu světa!

DOKONALÁ ILUZE

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Nejnovější technologie virtuální reality umožňuje volný pohyb ve 150 m2 velkém prostoru. Díky propojení s VR brýlemi je vytvářen fiktivní obraz světa, který je od reálného k nerozeznání. Dokonalou iluzi zajišťuje technologie bezdrátových lehkých setů HTC Focus 3 s 4K rozlišením na jedno oko. Vyzkoušejte na vlastní oči a kůži nejmodernější VR technologii. V Dinosauria Museum Prague si vyberete hned ze dvou VR her: Dinosauři VR a The Lost Lab.

ZAPOJENÍ VŠECH SMYSLŮ

5D ZÁŽITEK

Vyberete si kteroukoliv z našich VR her a očekávejte jen pocit z naprosto reálného zážitku - a to díky technologii 5D reálných smyslových efektů. Ať se otočíte na jakoukoliv stranu, všude uvidíte krásu druhohorního pralesa a uslyšíte zvuky zvířat, které nahánějí strach, že jen strnule čekáte, odkud na vás zaútočí obávaný tyranosaurus rex. Vítr ve vlasech a sálající žár aktivní sopky vás nenechají na pochybách, že opravdu letíte nad krajinou druhohor. Nebo se raději vydáte temnými chodbami podzemního dolu a nastražíte uši, z jaké strany uslyšíte cupitání osmi nohou? Nejreálnější VR zážitek pouze v Dinosauria Museum Prague.

DOPORUČENÍ

TECHNICKÉ OMEZENÍ

Upozorňujeme, že vysoký stupeň reálnosti zážitku může být pro někoho omezující. Věková hranice pro účast ve hře je 8 let pro Dinosauři VR a 10 let pro hru The Lost Lab. U dětí ve věku 8 až 12 let je podmínkou doprovod osoby starší 18 let. Menší omezení mohou vnímat lidé s dioptrickými brýlemi. Hra se nedoporučuje těhotným a starším lidem s omezenou pohyblivostí. Náš herní personál je vždy připraven na potřebnou asistenci.