VIRTUÁLNÍ
REALITA

Nasaďte si VR brýle a vydejte se 80 milionů let zpět do druhohor, kde se na vlastní oči setkáte s největšími giganty naší planety. Díky nejmodernější technologii 5D vjemových efektů zažijete pocity hrdinů dobrodružných filmů Cesta do pravěku nebo Jurský park. Zažijte opravdový svět dinosaurů na vlastní kůži v Dinosauria Museum Prague.

25
minut trvání VR hry
4
hráči ve skupině
2
dalších VR her
PÁTRÁNÍ ZAČÍNÁ

HRA DINOSAUŘI VR

Cílem hry je vypátrat legendární druh dinosaura, o jehož vzhledu se vědci dohadují již celá desetiletí. Zažijete dobrodružství, na které se nezapomíná. Projdete se druhohorním pralesem v obklopení ankylosaurů, triceratopsů či pteranodonů, proletíte krajinou nad sopkou chrlící lávu a zažijete hrůzu nahánějící setkání tváří v tvář ikonickému tyranosauru rexovi. Vypátrejte legendární druh dinosaura v Dinosauria Museum Prague.

VSTŘÍC DOBRODRUŽSTVÍ

HRA THE LOST LAB

Kontakt s těžebním zařízením Divr Labs, které se nachází v podzemních tunelech, se ztratil. Vydejte se do temných a strašidelných míst a prověřte svoje schopnosti i týmovou spolupráci při prozkoumávání prostor ztracené laboratoře. Jako členové speciální jednotky budete mít za úkol laboratoř najít, obnovit kontakt a zjistit, co se stalo. The Lost Lab vám poskytne kvalitní 4D vícesmyslový zážitek podobný únikové místnosti.

DOKONALÁ ILUZE

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Nejnovější technologie virtuální reality umožňuje volný pohyb ve 150 m2 velkém prostoru. Díky propojení s VR brýlemi je vytvářen fiktivní obraz pravěkého světa, který je od reálného k nerozeznání. Dokonalou iluzi zajišťuje technologie bezdrátových lehkých headsetů HTC Focus 3 s 4K rozlišením na jedno oko. Vyzkoušejte nejmodernější VR technologii v Dinosauria Museum Prague.

ZAPOJENÍ VŠECH SMYSLŮ

5D ZÁŽITEK

Naprosto reálný zážitek podtrhuje technologie 5D reálných smyslových efektů. Ať se otočíte na jakoukoliv stranu, všude uvidíte krásu druhohorního pralesa a uslyšíte zvuky zvířat, které nahánějí strach, že jen strnule čekáte, odkud na vás zaútočí obávaný tyranosaurus rex. Vítr ve vlasech a sálající žár aktivní sopky vás nenechají na pochybách, že opravdu letíte nad krajinou druhohor. Nejreálnější zážitek ze světa dinosaurů pouze v Dinosauria Museum Prague.

DOPORUČENÍ

TECHNICKÉ OMEZENÍ

Upozorňujeme, že vysoký stupeň reálnosti zážitku může být pro někoho omezující. Věková hranice pro účast ve hře je 8 let pro Dinosauři VR a 10 let pro hru The Lost Lab. U dětí ve věku 8 až 12 let je podmínkou doprovod osoby starší 18 let. Menší omezení mohou vnímat lidé s dioptrickými brýlemi. Hra se nedoporučuje těhotným a starším lidem s omezenou pohyblivostí. Náš herní personál je vždy připraven na potřebnou asistenci.

Vstupenky

Nakupte cokoliv v outletu POP Airport, zastavte se na Infocentru POP Airport a získejte slevu 100 Kč.
Chci slevu