Škola hrou, jakou jste nezažili

Přijďte se svou třídou do Dinosauria Museum Prague a zažijte nejzábavnější vzdělávání o dinosaurech a minerálech. Vše, o čem se děti učí ve škole, poznají v Dinosaurii na živo. Na vlastní oči uvidí opravdové až 154 milionů let staré kostry dinosaurů, modely v životní velikosti a prozkoumají minerály a horniny ve sbírce "Geosvět, poklady z hlubin" s 6000 exponáty. Poslechnou si příběh letopisů Země nebo si vyzkouší práci paleontologa. Vše jim bude vysvětleno názornou a edukativní formou pomocí nejmodernějších interaktivních technologií v doprovodu paleontologa. Žáci mají navíc zvýhodněné vstupné 199 Kč a učitelé vstupenky zdarma. Zeptat se

3
okruhy pro základní a střední školy
16
edukativních pointů
199
Kč zvýhodněné vstupné
EDUKACE A ZÁBAVA

VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO ZŠ A SŠ

Školám nabízíme 3 vzdělávací okruhy odpovídající osnovám základních a středních škol. Informace jsou podávány poutavou a interaktivní formou, názorně i pomocí nejmodernějších technologií. Škola hrou u nás dostává nový rozměr.

Rovnou přejít k objednávce prohlídky

VŽDY NĚCO NAVÍC

ŽÁCI S 33% SLEVOU, UČITELÉ ZDARMA

Pro žáky máme připravené zvýhodněné vstupné 199 Kč. Učitelský doprovod dle počtu žáků zdarma. Pokud si budete přát, zajistíme vám i obědové menu za super cenu. Těšíme se na vás ve všední dny v 8:30, 10:00 nebo 11:30.

Pokud chcete dorazit na učitelskou obhlídku, stačí se pouze nahlásit na tel. čísle 601 125 470 nebo na emailu: obchod@pop-group.cz.NIC VÁM NEUNIKNE

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA O DINOSAURECH

Během 45 minut vás náš paleontolog Štěpán Pícha provede celým muzeem a představí nejen všechny důležité informace, ale zasvětí vás i do zajímavých příběhů našich reálných koster. Celá třída pak bude mít dostatek času si vše prohlédnout a vyzkoušet po vlastní ose.

ZKAMENĚLÝ SVĚT 

KOMENTOVÁNÁ PROHLÍDKA O MINERÁLECH

Během 40 minutové přednášky nakoukneme do barevného světa minerálů. Dozvíte se podle jakých zákonitostí se vytváří krystaly minerálů, kde minerály vznikají a na jaké skupiny se dělí. Součástí přednášky budou i základní fyzikální a chemické zkoušky, které se používají při určování minerálů. Některé si budou moct žáci sami vyzkoušet. Po přednášce se vydáme do muzea kde budete moct obdivovat sbírku 6000 minerálů a můžete navštívit i část věnovanou dinosaurům. Návštěva Geosvěta je v souladu s RVP (rámcový vzdělávací program) pro základní školy - Neživá příroda P-9-6-01.

VÝVOJ ŽIVOTA

PŘEDNÁŠKA O EVOLUCI PRO STŘEDNÍ ŠKOLY

Evoluce života na naší planetě je fascinující miliardy let dlouhá cesta. V přednášce začněme od úplně prvních známek života a přes první složitější organismy, prvohory, druhohory, třetihory, čtvrtohory se dostaneme až k dnešku. Přednáška trvá 3,5 hodiny a její součástí je i prohlídka muzea.

UŽITEČNÝ DÁREK

KVALITNÍ VÝUKOVÉ MATERIÁLY PŘEDEM

Před návštěvou muzea vám zašleme odborně připravené výukové listy, které obsahují zajímavé a užitečné informace sladěné s osnovami základních i středních škol. Atraktivní informace o tajemném světě dinosaurů v žácích probudí touhu po vzdělání, a vám navíc zjednoduší výuku.

NOC V MUZEU

PŘENOCUJTE V BLÍZKOSTI DINOSAURŮ

Chcete zažít něco výjimečného?


Zkuste strávit noc v našem muzeu! Vydáme se společně na dobrodružnou výpravu do druhohor, necháme se vtáhnout do světa Karla Zemana prostřednictvím jeho kultovního filmu Cesta do pravěku, a nakonec přenocujeme v těsné blízkosti ikonických dinosaurů. K tomu ještě dostanete večeři i snídani, no nezní to skvěle?


Pro školy a organizované skupiny platí zvýhodněná cena pouze 899 Kč/osoba. Minimální počet účastníků je 20 a maximální pak 40. Učitelský doprovod nebo vedoucí skupiny má vstup zdarma (1 dospělá osoba na 10 dětí).


Pro objednávku a další informace prosím pište na obchod@pop-group.cz nebo volejte na +420 601 125 470.