Pro školy

Přijďte s celou třídou objevit fascinující svět dinosaurů, prozkoumat minerály, horniny a meteority, nechat si odvyprávět příběh letopisů Země nebo si vyzkoušet práci paleontologa. Vše vám vysvětlíme názornou a edukativní formou pomocí nejmodernějších technologií. Zeptat se

3
okruhy dle věku
16
vzdělávacích pointů
199
Kč zvýhodněné vstupné
EDUKACE A ZÁBAVA

PROGRAM PŘIZPŮSOBENÝ VĚKU

Všechny vzdělávací okruhy jsou přizpůsobeny věku a osnovám odpovídajícím náplni výuky základních (I. i II. stupeň) a středních škol. Informace jsou podávány poutavou a interaktivní formou, názorně i pomocí nejmodernějších technologií. Škola hrou u nás dostává nový význam.

NIC VÁM NEUNIKNE

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

Během 45 minut vás náš paleontolog provede celým muzeem a představí nejen všechny důležité informace, ale zasvětí vás i do zajímavých příběhů našich reálných koster. Dalších 45 minut pak bude mít celá třída dostatek času si vše prohlédnout a vyzkoušet po vlastní ose.

UŽITEČNÝ DÁREK

VÝUKOVÉ MATERIÁLY

Pro každého učitele máme připraveny výukové listy, které obsahují zajímavé a užitečné informace rozdělené podle věku žáků a jistě budou užitečným pomocníkem během výuky. Studijní materiály vám zašleme emailem po absolvování exkurze Dinosauria Museum Prague.

VŽDY NĚCO NAVÍC

KOMPLEXNÍ BALÍČEK VÝHOD

Pro školní skupiny máme připravené jednotné vstupné 199 Kč a učitelský doprovod zdarma. Zvýhodněné obědové menu v restauraci Popular za cenu 140 Kč (polévka, hlavní jídlo, limonáda) nebo extra slevu 10 % ve vybraných obchodech POP Airport. Těšíme se na vás ve všední dny v 8:30, 10:00 nebo 11:30.

NAPIŠTE NÁM

Nebojte se nás kontaktovat. Rádi odpovíme na všechny vaše otázky.

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč.
Koupit