MODELY
V ŽIVOTNÍ VELIKOSTI

Modely obávaného predátora tyranosaura rexe a obřího létajícího ptakoještěra quetzalcoatluse jsou věrné k neuvěření. Reálná velikost dinosauřích hrdinů a špičkové zpracování, odrážející nejaktuálnější paleontologické poznatky, od studia Blue Rhino nesnesou kompromisy. Zažijte na vlastní kůži svět druhohor v Dinosauria Museum Prague.

2
modely v životní velikosti
12
metrů měří model T-rexe
1.5
tuny materiálu bylo spotřebováno
KRÁL ŘÍŠE DINOSAURŮ

„KARL“ TYRANOSAURUS REX

Karl žil před 66 miliony let na území dnešních Spojených států amerických. Díky své velikosti a nelítostným čelistem tyranosauři brzy vytlačili ostatní masožravce a úplně ovládli prostředí. Karl byl tak hrozivý, že si nikdo netroufl mu přijít do cesty, natož být jeho nepřítelem. Ohrozit ho tak mohli jenom jiní tyranosauři. Zjistěte vítěze souboje mezi Trikem a Karlem v Dinosauria Museum Prague.

12
metrů délky
4
metrů výšky
7
tun váhy
66
milionů let stáří
OKŘÍDLENÝ HADÍ KRÁL

„QUETZI“ QUETZALCOATLUS NORTHROPI

Quetzi brázdil oblohu před 68 až 66 miliony let. Přes svou impozantní velikost a obří rozpětí byl lehce stavěn. Dodnes přesně nevíme, čím se živil, ale nejnovější vědecká teorie počítá s tím, že se při lovu pohyboval na zemi podobně jako dnešní čápi. Jen tedy v mnohem větším a děsivějším těle. Obří Quetzi se bude vznášet nad vaší hlavou v Dinosauria Museum Prague.

11
metrů rozpětí křídel
3.5
metrů výšky při sedu
0.2
tun váhy
67
milionů let stáří

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč.
Koupit