Ve hře The Lost Lab se ocitnete v roli členů speciální jednotky s nelehkým posláním: musíte společnými silami přijít na kloub záhadě, proč tajné podzemní výzkumné zařízení Divr Labs přerušilo komunikaci s povrchem a spojení obnovit. V podzemních těžebních tunelech vás čeká nejen děsivá výprava, kde dáváte pozor na každý krok, ale také adrenalinová jízda v důlních vozících, při které máte doslova vítr ve vlasech.

Přemýšlejte a mějte se na pozoru

Úniková hra ve VR

Po cestě do laboratoře, ukryté hluboko pod zemí, musíte vyřešit několik hádanek, které prověří vaši všímavost, zručnost a zároveň týmového ducha. Jen tak se dostanete skrze několik zamčených dveří dál k rozkrytí záhady. Musíte být ale ostražití a neustále používat své příruční světelné zbraně, díky kterým v temných tunelech mimo jiné odhalíte, že některé stíny mohou mít i osm nohou.

Nechte se pohltit

Vícesmyslový zážitek

Virtuální hra vás pohltí nejen neuvěřitelně reálným vizuálním zážitkem, ale také zvukem, který vám pomůže se orientovat v prostoru. Hluboký vícesmyslový zážitek ještě umocňují vibrace, vítr nebo dokonce teplo. Ve hře rozhodně nejste pasivním divákem - jednotlivé hádanky nesplníte bez fyzické manipulace s pákami, tlačítky nebo bez sbírání předmětů. A herní zážitek je ještě lepší, pokud se během řešení úkolů domlouváte s ostatními hráči.

Nasaďte si brýle, nastavte světelné zbraně a vykročte do dobrodružství.

počet spoluhráčů v týmu

prostor pro pohyb ve hře

délka zážitku ve virtuální realitě

hra vhodná pro celou rodinu