čaSto Se náS ptáte

Zde naleznete odpovědi

Abyste si v klidu vše prohlédli, doporučujeme vyhradit si na návštěvu muzea 1,5 až 2 hodiny.

Ano, pro školy máme speciální nabídku viz Pro školy.

Ano, v rámci vstupného zvýhodňujeme cenově ZTP a ZTP/P, dále má doprovod pro ZTP/P vstup do muzea zdarma.

Muzeum je otevřeno každý den včetně víkendů a státních svátků (o státních svátcích je cena vstupného stejná jako o víkendu).

Prohlídkou můžete strávit tolik času, kolik potřebujete, jste omezeni jen otevírací dobou.

Vstupenka slouží jako zjednodušený daňový doklad. V případě, že je potřeba vystavit fakturu, kontaktujte nás prosím ještě před zakoupením vstupenky na emailu: dinosauria@pop-group.cz.

V Dinosauria Museum Prague je vyžadováno, aby měli návštěvníci zakrytá ústa a nos, tedy používali respirátory, a také je doporučováno používání dezinfekce na ruce a dodržování rozestupů. Řídíme se aktuálním nařízením vlády pro muzea, takže doporučujeme sledovat stránky DINOSAURIA, kde informace aktualizujeme.

Každý z účastníků Virtuální reality se musí před nákupem vstupenky prokázat jedním z níže uvedených dokumentů: platným certifikátem o provedené plné vakcinaci, platným certifikátem o provedené 1.vakcinaci (min 14.dní od očkování) + platný PCR test u osob nad 18 let, platným certifikátem o negativním testu (RT-PCR test - starý max. 3 dny) u osob do 18 let nebo platným certifikátem o prodělání nemoci covid-19 v době ne delší než 180 dnů.

Domácí mazlíčci mají do muzea vstup zakázán. Výjimku mohou dostat pouze asistenční psi.

Za pravdivé prokazování věku dítěte jsou odpovědní rodičů a je žádoucí dodržovat všechna pravidla spojená s věkovými hranicemi dětí.

U muzea jsou různé kategorie vstupenek, jedna z nich je i pro děti ve věku od 6 do 18 let. U virtuální reality Dinosauři VR je pouze jedno vstupné bez ohledu na věk hráče.

Věk 8 let je doporučená hranice. Mladším dětem bránit nebudeme, ale je ke zvážení, zda pro ně bude návštěva virtuální hry Dinosauři VR s ohledem na váhu batohu 8 kg a brýlí 1,5 kg komfortní.

Pro vstup do muzea není vyžadován negativní test či doklad o platném očkování, vyhláška se na toto nevztahuje. Řídíme se aktuálním nařízením vlády pro muzea, takže doporučujeme sledovat stránky DINOSAURIA, kde informace aktualizujeme.

Není to možné.

Komentované prohlídky zatím probíhají pouze o víkendech, a to každou celou hodinu. Pokud by došlo ke změně, budeme vás informovat na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Ano, ve všední den si můžete zarezervovat komentovanou prohlídku od pěti osob na e-mailu: event@pop-group.cz minimálně tři dny před plánovanou návštěvou. Čeká vás hodinová exkurze do dob minulých a následně si můžete užít muzeum individuálně. Doporučený věk 6+. Maximální kapacita skupiny je 20 osob. Komentovaná prohlídka je v ceně vstupenky.

Slevový kód za registraci do věrnostního programu POP Family je možná zadat pouze při nákupu online vstupenky a to až v posledním kroku před platbou. Kód napište do políčka "použít poukázku" a následně klikněte na tlačítko "Použij". Pokud by Vám z nějakého např. technického důvodu neprošla následná platba a tím pádem by nedošlo k nákupu vstupenky, slevový kód se dočasně zneplatní, ale po cca 30 minutách bude opět aktivní, a to do doby, než dojde k úspěšnému nákupu vstupenky.

Ano, vstup s kočárkem je povolen, muzeum má navíc bezbariérový přístup.

Není to nutné, můžete se prokázat elektronickou vstupenkou, která Vám přišla na mail, a u vstupu do muzea ji ukážete ve svém chytrém telefonu.

Doporučený věk jsou 4 roky a více. Díky různým tématům a interaktivitě muzea se od tohoto věku zabaví v muzeu všechny děti. Navíc je k dispozici zábavné dětské hřiště Quetziho hora.

Pokud koupíte vstupenku do muzea online, vyhnete se případným frontám na pokladně, ale vstupenky lze samozřejmě zakoupit i přímo na pokladně v muzeu. Ovšem pozor!!! Vstupenky na virtuální realitu Dinosauři VR lze zakoupit pouze fyzicky na pokladně v muzeu.

Ano. Světový unikát Dinosauria Museum Prague je nově součástí POP Airport.

Ano, dárkový voucher je možné zakoupit na pokladně v Dino Shopu nebo online přímo na našich stránkách zde.

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč.
Koupit