čaSto Se náS ptáte

Zde naleznete odpovědi

Abyste si v klidu vše prohlédli, doporučujeme vyhradit si na návštěvu muzea 1,5 až 2 hodiny.

Ano, pro školy máme speciální nabídku viz Pro školy.

Ano, v rámci vstupného zvýhodňujeme cenově ZTP a ZTP/P, dále má doprovod pro ZTP/P vstup do muzea zdarma.

Muzeum je otevřeno každý den včetně víkendů a státních svátků (o státních svátcích je cena vstupného stejná jako o víkendu). 

Prohlídkou můžete strávit tolik času, kolik potřebujete, jste omezeni jen otevírací dobou.

Vstupenka slouží jako zjednodušený daňový doklad. V případě, že je potřeba vystavit fakturu, kontaktujte nás prosím ještě před zakoupením vstupenky na emailu: dinosauria@pop-group.cz.

Domácí mazlíčci mají do muzea vstup zakázán. Výjimku mohou dostat pouze asistenční psi.

Za pravdivé prokazování věku dítěte jsou odpovědní rodiče a je žádoucí dodržovat všechna pravidla spojená s věkovými hranicemi dětí.

U muzea jsou různé kategorie vstupenek, jedna z nich je i pro děti ve věku od 6 do 18 let. U virtuální reality je pouze jedno vstupné bez ohledu na věk hráče.

Doporučená věková hranice u hry Dinosauři VR je 8 let a 10 let pro hru The Lost Lab. Mladším dětem bránit nebudeme, ale je ke zvážení, zda pro ně bude návštěva virtuálních her s ohledem na vysoký stupeň reálnosti zážitku a váhu brýlí 1,5 kg komfortní.  

Není to možné.

Prohlídky s paleontologem probíhají každý čtvrtek. První prohlídka od 14:00 a druhá od 17:00, o víkendu pak v 11:00 , 13:00, 15:00, 17:00 a 19:00 hodin. Pokud by došlo ke změně, budeme vás informovat na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Ano, ve všední den si můžete zarezervovat komentovanou prohlídku od pěti osob na e-mailu: event@pop-group.cz minimálně tři dny před plánovanou návštěvou. Čeká vás hodinová exkurze do dob minulých a následně si můžete užít muzeum individuálně. Doporučený věk 6+. Maximální kapacita skupiny je 20 osob. Komentovaná prohlídka je v ceně vstupenky.

Ano, vstup s kočárkem je povolen, muzeum má navíc bezbariérový přístup.

Není to nutné, můžete se prokázat elektronickou vstupenkou, která Vám přišla na mail, a u vstupu do muzea ji ukážete ve svém chytrém telefonu.

Doporučený věk jsou 4 roky a více. Díky různým tématům a interaktivitě muzea se od tohoto věku zabaví v muzeu všechny děti. Navíc je k dispozici zábavné dětské hřiště Quetziho hora.

Pokud koupíte vstupenku do muzea online, vyhnete se případným frontám na pokladně a ušetříte čas a navíc i peníze, ale vstupenky lze samozřejmě zakoupit i přímo na pokladně v muzeu. 

Ano. Světový unikát Dinosauria Museum Prague je nově součástí POP Airport.

Ano, dárkový voucher je možné zakoupit na pokladně v Dino Shopu nebo online přímo na našich stránkách zde.

V Dino Shopu pořídíte oblíbené ručně malované figurky Schleich, dinosaury a draky, koně či zvířátka z farmy. Legendární stavebnice LEGO. V nabídce máme i kreativní a naučné hračky SES patřící k naprosté světové špičce. Anebo společenské hry, puzzle a kvalitní didaktické hračky Clementoni. Pokud hledáte něco opravdu unikátního a originálního, doporučujeme exkluzivní kousky z naší Dinosauria Museum Prague kolekce. Nabízíme trička, omalovánky, pexesa, tužky, krabičky na svačinu, lahve anebo třeba plyšáky. Ale tím nabídka Dino Shopu zdaleka nekončí. Jen u nás koupíte velký výběr minerálů. Máme i širokou nabídku knih. A třešničkou na dortu našeho unikátního Dino Shopu jsou upomínkové předměty ze světa Karla Zemana, výtvarníka a režiséra slavného filmu Cesta do pravěku.

Dino fotopoint najdete u vstupu do Dino Shopu. V zábavném Dino foto pointu se můžete za pouhých 49 Kč vyfotit s hrůzostrašným T-rexem. Na památku si vytisknete nejen super fotografii, ale získáte od nás i krátké video, kterým se můžete pochlubit ostatním. Takovou fotku ani video ještě určitě nemáte!

Máte dotazy nebo problémy s online vstupenkou? Stačí nás kontaktovat na podpora@pop-group.cz. Připravte si email, který jste v průběhu nákupu použili. 

Při online objednávání vstupenky může nastat časové zpoždění doručení vstupenky do vaší e-mailové schránky způsobené poskytovatelem sítě Ticketportal nebo vaším poskytovatelem e-mailových služeb.  

Pokud máte zakoupenou online vstupenku na virtuální hru Dinosauři VR nebo The Lost Lab a díky nenadálým událostem nemůžete dorazit, prosím kontaktujte nás předem na podpora@pop-group.cz. 

Ano, zvýhodněné rodinné vstupné je možné zakoupit na místě i online. Rodinná vstupenka 2+2 platí pro 2 dospělé osoby a 2 děti ve věku 6-18 let.

Rodinná vstupenka na VR platí pro 4 osoby bez ohledu na jejich věk.

Ano, zvýhodněná kombinovaná vstupenka platí na 1 VR hru a vstup do muzea. Zvýhodněnou kombinovanou vstupenku je možné uplatnit na návštěvu muzea a VR herny. 

Dokoupení další VR hry za zvýhodněnou cenu je možné pouze na pokladně v den realizace objednané hry za plnou cenu.