Vypravte se 80 milionů let zpátky v čase do druhohor, kdy vládci naší planety byli dinosauři. Při svém dobrodružství se setkáte s ankylosaury a triceratopsy, proletíte se s pteranodony nad druhohorní krajinou a sopkou chrlící lávu, a zažijete hrůzu nahánějící setkání tváří v tvář ikonickému tyrannosauru rexovi. Virtuální hra nebude procházka růžovým sadem, nýbrž hlubokým pralesem.

Pozorně se dívejte

Hledání indicií

Ve hře se stanete členem vědeckého výzkumného týmu s cílem vypátrat legendární druh dinosaura, o jehož vzhledu se vědci dohadují již celá desetiletí. Musíte o něm nasbírat co nejvíce informací, jako stopy v blátě, kusy kůže či krevní vzorky, ze kterých dokážete sestavit jeho podobu. Bude se vám tak hodit, když se během výpravy každý člen týmu porozhlédne jiným směrem.

Zapojte všechny smysly

5D zážitek

Pohlcující zážitek ze hry umožňuje technologie 5D reálných smyslových efektů. Ať se otočíte na jakoukoliv stranu, všude vidíte krásu druhohorního pralesa a slyšíte zvuky zvířat, které nahánějí strach. Rozhlížíte se, odkud na vás zaútočí obávaný tyranosaurus rex. Vítr ve vlasech a sálající žár aktivní sopky vás nenechají na pochybách, že opravdu letíte nad krajinou druhohor.

Nasaďte si brýle a vykročte zpět v čase.

počet spoluhráčů v týmu

prostor pro pohyb ve hře

délka zážitku ve virtuální realitě

hra vhodná pro celou rodinu