Naše nová hra Last Stand vás zavede do světa zamořeného zombies, které ovládají svět. Vydejte se na misi jako člen elitní jednotky a postavte se hordám nemrtvých v adrenalinové střílečce, která vás doslova vtáhne do děje. Jste poslední šancí na záchranu světa!

Strategické myšlení a rychlé reflexy

Zombie střílečka ve VR

Prozkoumávejte venkovskou farmu i opuštěné město, vyberte si zbraně, sbírejte náboje a řešte úkoly, které prověří vaši vzájemnou koordinaci a strategii. Každý krok je plný napětí a vyžaduje rychlé rozhodování. Používejte své zbraně moudře a nikdy nezapomeňte být na pozoru před další vlnou nepřátel.

Pohlcující zážitek

Intenzivní virtuální realita

Last Stand nabízí nejen realistickou grafiku a zvuk, ale také hmatové vjemy, jako jsou vibrace a poryvy větru, které umocňují pocit nebezpečí. Díky tomu zažíváte realistické pocity bitvy, ať už bráníte budovu města, nebo obsluhujete dělo tanku řítícího se Prahou. 

Zlepšujte své skóre

Trénink dělá mistra

Dohráli jste VR hru a stále nemáte dost? Hrajte znovu - vždy je co zlepšovat. Nebyla by lepší podruhé jiná zbraň? Co takhle střílet v menších dávkách? A nebo střílet do barelů s naftou až když jsou zombies všude okolo? Využili jste dostatečně bonusů ve hře? VR hra Last Stand nabízí příležitost hledat nové cesty ke stále lepšímu výsledku.

Připravte se na boj, nasaďte si VR brýle a vstupte do světa, kde je každý výstřel otázkou života a smrti.

počet spoluhráčů v týmu

prostor pro pohyb ve hře

délka zážitku ve virtuální realitě

hra obsahuje násilí