ČLENSTVÍ
V POP FAMILY

Objevte unikátní svět nakupování a zábavy v POP Airport. Nakupte cokoli v obchodech outletu POP Airport, s účtenkou se zastavte na Infocentru POP Airport, kde po registraci do POP Family získáte slevu 100 Kč na vstupenku do Majalandu nebo Dinosaurie. Získáte i extra slevu na první nákup v outletu a už vám neutečou žádné sezónní výprodejové akce ani exkluzivní eventy.

100
korun sleva na vstupenky
4
výprodejové akce ročně
80%
max. sleva na produkty
Vstupenka se slevou 100 Kč

Zvýhodněné vstupy

Nakupte cokoli v *obchodech outletu POP Airport, s účtenkou se zastavte na Infocentru POP Airport a získáte slevu 100 Kč na vstupenku do Majalandu nebo Dinosaurie. Stačí se registrovat do POP Family, obdržet slevový sms kód, při nákupu vstupenky online nebo na místě v Infocentru použít sms kód a sleva je vaše. Užijte si výhodně světově unikátní Dinosauria Museum Prague nebo zábavní park Majaland Praha.

* Účtenky nesmí být starší 2 dnů. Slevu nelze získat za účtenky z restaurací, kaváren, občerstvení a za nákup vstupenek z Majaland Praha a Dinosauria Museum Prague včetně Virtuální reality. Slevu 100 Kč nelze uplatnit na zvýhodněné vstupenky do Dinosaurie nebo Majalandu. 

Ceny jako nikde jinde

POP Night Shopping

Čtyřikrát ročně připravujeme pro naše členy unikátní výprodejovou akci, na které pořídíte vaše oblíbené značky s mimořádnou slevou až 80 % proti běžným cenám. Aby nakupování bylo ještě zábavnější, po celý večer vás čeká i doprovodný program.

Členové na prvním místě

Výhody každý týden

Každý týden připravujeme pro naše členy spoustu výhodných nabídek. Abyste byli stále v obraze, každý týden vám zašleme newsletter s týdenní nabídkou extra výhodných produktů, informace k výprodejovým akcím nebo pozvánky na speciální akce v Dinosaurii či Majalandu.

Dárek na uvítanou

Sleva 10 % pro nováčky

Vážíme si toho, že jste s námi. A jako dárek na přivítanou máme pro každého nového člena připravený dárek: 10 % slevu na základní outletovou cenu na váš první nákup. Stačí se jen zaregistrovat a před prvním nákupem se zastavit na informacích přímo v POP Airport.

Registrujte se