Přijďte si zahrát do naší nové VR arény, která se nachází vedle vstupu do Dinosauria Museum Prague. Vybrat si můžete z několika VR her pro zkušené hráče i úplné začátečníky. Hry prověří vaši schopnost přežití, vyluštíte zapeklité hádanky a vyzkoušíte si nejrůznější herní strategie. V nabídce naleznete klasické únikové hry a akční střílečky, vydat se však můžete i na cestu po celém světě s Google Earth VR. Časové sloty začínají na 15 minutách, ideální čas pro hru je však od 1 hodiny. Vhodný čas pro vámi zvolenou hru vám poradí náš zkušený personál. 

Objevte s námi virtuální svět a zažijte pohlcující zábavu.   

Výprava za přežitím

Survival ER

Plánovali jste s přáteli nezapomenutelnou dovolenou. Nečekali jste však, že se z ní stane výprava za přežitím. Do letadla udeřil blesk a letadlo se zřítilo vedle malého neobydleného ostrova v Tichém oceánu. Vysílač kokpitu je nefunkční a neumožňuje vám naladit jej na rádiovou vlnu, kterou potřebujete k přivolání záchrany. Kdo ví, jak dlouho budete muset čekat, než vás najde pátrací tým...Mezitím jste v šoku, vyděšení a trpíte hladem. Nemáte žádné zásoby a kolem vás není nic než divoká příroda. Počasí se zhoršuje a vy se potřebujete někde schovat.  

Hráči: 1-4

Obtížnost: Střední

Doporučený věk: 13+Zachraň Vánoce

Christmas ER

Vánoce jsou v ohrožení! Santu zastihla sněhová bouře, ztratil všechny dárky a nemůže najít cestu domů. Zachránit Vánoce můžeš jen ty. Abys Santovi pomohl najít jeho domov, musíš rozsvítit světýlka na největším vánočním stromku v lese. Ještě předtím se však budete muset dostat do místa, kde Santa na Severním pólu bydlí, a dát vše do pořádku. Zjisti, proč kouzelní skřítci odmítají pracovat a dárky se nedostávají k dětem. Pospěš si oživit první vánoční strom spolu se Santovými nejlepšími soby! 

Hráči: 1-4

Obtížnost: Snadná

Doporučený věk: 13+


Poslední přeživší ve futuristické VR bitvě

Arena

Arena je dynamická a strhující střílečka pro více hráčů s prvky sci-fi. Bohatá nabídka map a zbraní nadchne každého fanouška akčních her. Prokažte se jako neohrožený gladiátor moderního světa. Shromážděte se v týmech a připomeňte si všechny herní taktiky, které znáte, abyste porazili své nepřátele v prostředí VR. Využívejte teleportační funkce a prozkoumávejte okolí, abyste získali bonusové předměty. Pouze ti nejzkušenější hráči zvládnou projít hrou a získat vítězství. Vy můžete být jedním z nich. Staňte se posledním přeživším ve futuristické virtuální bitvě.   

Hráči: 2-4

Obtížnost: Neurčena

Doporučený věk: 10+


Prozkoumejte celý svět

Google Earth VR

Google Earth VR vám umožní prozkoumat svět ze zcela nových perspektiv ve virtuální realitě. Projděte se ulicemi Tokia, vzneste se nad Grand Canyonem nebo se projděte kolem Eiffelovy věže.  

Hráč: 1

Obtížnost: Snadná

Doporučený věk: 8+


Proměňte se v lučištníka a braňte hrad

Elven Assassin

Multiplayerová hra, ve které se proměníte v lučištníka a můžete se spojit s přáteli? abyste ubránili hrad, nebo si naopak zahrát proti kamarádovi. Staňte se na chvíli elfským hrdinou, který má za úkol ochránit vesnici před vpádem skřetích nájezdníků. Vzít do ruky luk a šípy, učit se kouzla a nové typy útoků, vylepšovat svůj skill a dosahovat nejlepších výsledků při obraně vaší vesnice to je, oč tu běží...

Hráči: 1-4

Obtížnost: Snadná

Doporučený věk: 10+