Dětský muzikál Fidlík a Violenka

Dětský muzikál Fidlík a Violenka

Nově si každý pátek můžete užít edukativní a dobrodružný dětský muzikál

Přijďte si toto léto užít muzikál FIDLÍK A VIOLENKA - MUZÍČEK naživo!

Fidlík a Violenka jsou hlavní postavy muzikálu pro děti, který je plný dobrodružných a edukativních příběhů. Na pravidelná páteční živá představení příběhu Muzíčka se můžeme těšit už od 1. července v Majalandu od 17:00

Populární písničky z televizní série TV Pro Děti. Fidlík z Violenkou utíkají z bájné krajiny Tóniny, před zlým Tritonem. A kdo jim pomůže? No přeci Teta Květa, která je tak trochu popleta. V kouzelném domečku Muzíčku si společně s našimi hrdiny zazpíváte originální hity jako Bědovala Žába, Mlsný Méďa, Hurá je tu Mikuláš a spousty dalších. Kouzelný svět Fidlíka a Violenky čeká jen na Vás.

Doprovodem divadla jsou populární písničky z pera producenta, skladatele, scénáristy, režiséra a výrazné osobnosti české hudební scény, Leška Wronky. Ten objevil Ewu Farnou a je autorem písní třeba Karla Gotta nebo Heleny Vondráčkové, a se svou dcerou Magdalenou má celý projekt dětského divadla na svědomí. Mimo živá vystoupení fungují Fidlík a Violenka i postava Tety Květy také v online prostoru na YouTube pod kanálem TV pro děti.


redakce POP - 28.06.2022