Služby

V Majalandu myslíme na vaše pohodlí

Prodej dárkových poukazů

Chcete udělat radost dárkovým poukazem do Majalandu? Zastavte se pro něj v Majaland Shopu.

Informace

Najdete je u vstupu do Majalandu za propojovacím tunelem. Fungují i jako "Ztráty a nálezy" a k hlášení nenadálých situací.

Šatní skříňky

Svrchní oděvy, tašky a zavazadla můžete odložit v uzamykatelných šatních skříňkách v přízemí Majalandu.

Parkoviště

Majaland je součástí POP Airport, na jehož parkovišti pohodlně a zdarma zaparkujete. K dispozici je vám 2100 krytých parkovacích míst.

Ošetřovna

V Majalandu můžete využít ošetřovnu, která se nachází v přízemí parku u výtahů. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby.

Toalety

V Majalandu jsou vám k dispozici komfortní toalety a naleznete je mezi restaurací U Máji a Divadélkem včelky Máji.

Zapůjčení invalidního vozíku

V Infocentru POP Airport si mohou handicapované osoby po složení vratné zálohy zapůjčit invalidní vozík.

Půjčovna kočárků

V Infocentru POP Airport je Vám k dispozici praktický golfový kočárek.

Nabíjení telefonu

V prostoru piknik zóny se nachází nabíjecí box. Nebo v Infocentru POP Airport si můžete po složení vratné zálohy zapůjčit powerbanku a nabíjet mobilní telefon mimo elektrickou síť.

Bankomat

Bankomat je vám k dispozici přímo v Infocentru POP Airport. U hlavního vchodu "A" můžete využít bankomat České spořitelny. U vstupu "B" je vám k dispozici bankomat společnosti Euronet. 

Rodinná místnost

Můžete využít samostatnou místnost s přebalovacím pultem a mikrovlnkou. Dvě rodinné místnosti naleznete hned u vstupu do prostoru toalet. Další rodinné místnosti naleznete u toalet v POP Airport, umístěných napravo od Majaland Shopu, u obchodu Outly a kaváren Coffee Fellows a Dai Marinai.

Nabíječka elektromobilů

Na předním parkovišti před budovou POP Airport můžete využít 5 dobíjecích stanic FUTUR/E/ GO ČEZ pro elektromobily - 3 ultra rychlé 77 kW a 2 standardní 44 kW. Každá nabíjecí jednotka má svůj platební systém. A vy si zatím můžete zajít na nákupy. 

POP Family

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody