Užijte si zábavný svět
Majalandu společně

Kouzelný svět Majalandu si užijí děti i dospělí. Tak přijďte do největšího krytého zábavního parku v Česku se svou třídou, kamarády či kolegy z práce a sdílejte jedinečné zážitky společně. Sdílená radost je dvojnásobná radost!

Školy

S celou třídou hurá na zážitky

Existuje pohádkové místo, kde se skvěle vydovádí celá třída? Ano! Majaland. V jedinečném světě včelky Máji tu na děti čekají super atrakce, výtečné dobroty v restauraci U Máji a spousta hraček, her a dalších dárků v Majaland Shopu. Pro školní třídy máme navíc zvýhodněné vstupné 199 Kč. Zarezervujte si termín.

Skupiny

Zábava pro celou vaši partu

Jste početnější skupina a chcete se bavit společně? Kromě unikátních zážitků si domů odnést i nějaký parádní suvenýr? Tak přijďte do Majalandu. Čekají tu na vás adrenalinové atrakce, vtipná restaurace uvnitř obřího stromu a kouzelný obchůdek se spoustou různorodých hraček. Pro skupiny nad 10 osob máme navíc zvýhodněné vstupné.

Firmy

Originální zábava pro celou firmu

Přemýšlíte, čím potěšit své zaměstnance a jejich děti? Už nemusíte. Největší krytý zábavní park v Česku je přesně to, co hledáte. Všechny nadchnou impozantní atrakce, zábavná restaurace a široký výběr hraček v Majaland Shopu. Rádi vám připravíme nabídku na míru včetně možnosti zajištění občerstvení v naší restauraci U Máji. Využít můžete poukázky na konzumaci nebo na míru sestavené skupinové menu. Pro firmy máme navíc zvýhodněné vstupné.

NAPIŠTE NÁM

Chcete navštívit Majaland společně? Je vás 10 a více? Napište nám a do 2 pracovních dnů mezi 9 - 17 h se vám ozveme.

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč.
Koupit