Poznejte včely zblízka a zábavně

Přileťte se svou třídou do Majalandu, zažijte nejzábavnější včelí univerzitu a užijte si tematické atrakce.

5
naučných témat
80
originálních ilustrací
199 Kč
zvýhodněné vstupné
Vzdělávání je zábava

Vzdělávací program pro MŠ a ZŠ

Naše včelí univerzita je vhodná především pro mateřské a základní školy, školní družiny, dětské domovy mládeže či zájmové kroužky.

Děti se hravou formou seznámí s úžasným světem včel. Projdou si naučnou včelí stezku doplněnou o vyprávění trubce Tondy, který promlouvá úžasným hlasem populárního herce Martina Dejdara. Znalosti si ověří u zábavně-naučného kvízu. Včelí univerzita je v souladu s RVP pro základní školy - Biologie živočichů P-9-4-04.

Rovnou přejít k objednávce

Pro školy supervýhodně

Žáci s 50% slevou, učitelé zdarma

Pro žáky máme od pondělí do pátku připravené zvýhodněné vstupné jen 199 Kč.

Učitelský doprovod má dle počtu žáků dokonce vstupenku zdarma. Všem pedagogům navíc nabízíme možnost přijít bez žáků na informativní návštěvu a zdarma si prohlédnout naučnou včelí stezku i prostory Majalandu. Pokud chcete dorazit na tuto učitelskou obhlídku, stačí se pouze nahlásit na tel. čísle 601 125 470 nebo na emailu: obchod@pop-group.cz.

O hladu vás nenecháme

Dětské menu pro celou třídu

V Majalandu za vás vyřešíme nejen vzdělávání o včelách, ale i jídlo. V naší restauraci U Máji se společně se svou třídou najíte podobně jako ve školní jídelně. Stačí nám pouze nahlásit potřebný počet míst. Jídlo si můžete z jídelního lístku vybírat individuálně nebo si jednoduše předem zarezervovat jednotné menu pro všechny. A pokud si děti s sebou přinesou svačinu, pohodlně ji zbaští v naší piknik zóně.

Zkouška znalostí

Vysvědčení trubce Tondy

V Majalandu je vzdělávání hrou. Děti se prostřednictvím jedinečné včelí stezky dozví spoustu zajímavostí o včelách. Své nově nabyté znalosti si ihned ověří během zábavně-naučného kvízu u jednotlivých atrakcí v Majalandu. A protože víme, jak moc je důležité děti za jejich snahu i ocenit, získají od nás speciální včelí vysvědčení trubce Tondy. Odnesou si ho domů na památku, kde se s ním budou moct pochlubit rodičům.

Užitečný dárek

Kvalitní výukové materiály

Po návštěvě Majalandu s naučnou včelí stezkou vám zašleme odborně připravené výukové materiály, které obsahují užitečné informace o fenomenálních včelách sladěné s osnovami základních škol.

Věříme, že fakta podaná atraktivní formou probudí v dětech další touhu poznávat včely, a vám navíc zjednoduší výuku. Téma důležitosti včel pro naši planetu a jejich ochrany je totiž aktuálnější než kdykoli dřív.

Po vzdělávání vás čeká zábava

Fantastické atrakce

Jakmile žáci získají včelí vysvědčení trubce Tondy, mohou si za odměnu užít všechny atrakce v Majalandu. Bude to pro ně velkolepá jízda! Proletí se na motýlím kolotoči s šestnáctimetrovou dráhou letu, sklouznou se po třicetimetrové skluzavce s převýšením devíti metrů a na vnitřní horské dráze profrčí závratnou rychlost územím Vikinga Vika. Na většinu tematických atrakcí mohou i dospělí, takže zábava pro celou třídu i učitele je zaručena.