Často se nás ptáte

Zde naleznete odpovědi

Ano, naši zákazníci mohou využít POP shuttle bus. Jezdí pravidelně každý den z autobusové zastávky od pražského metra linky A, stanice Nádraží Veleslavín. Podrobný popis a jízdní řád naleznete ZDE.

Vstupní branou do Majalandu je obchod Majaland Shop umístěný uvnitř centra POP Airport v blízkosti vstupu C. Z obchodu Majaland Shop se následně dostanete propojovacím tunelem do zábavního parku Majaland s atrakcemi.

V Majalandu, který je součástí POP Airport, pohodlně a zdarma zaparkujete. K dispozici je vám 2400 krytých parkovacích míst.

Do parku se lze dostat bezbariérově výtahem. Pokud si kočárky vezmete s sebou do parku, dbejte prosím na to, aby neblokovaly únikové východy, nebránily vstupu na atrakce a aby jejich umístění neomezovalo ostatní návštěvníky.

Ne. Vstup mají povolený pouze asistenční psi. Domácí mazlíčky proto prosím nechte doma.

Všechny atrakce v Majalandu mají špičkovou kvalitu, jsou od renomovaných výrobců a naši proškolení technici je denně kontrolují. V parku pečlivě dbáme na to, aby byly atrakce provozovány správně a bezpečně podle schválených instrukcí.

Do přízemí parku se lze dostat bezbariérově výtahem. Vstup na vybrané atrakce je možný pouze v případě, kdy vozíčkáře na atrakci usadí jeho doprovod. Atrakce nelze absolvovat na invalidním vozíku. 

Z důvodu bezpečnosti je při focení a natáčení zakázáno používat selfie tyče. Použití GoPro kamery je povoleno pouze v případě, že máte popruh na hruď, který zajistí držení kamery. Fotografie a videa lze použít pouze pro soukromé účely.

Doporučujeme vám zvolit pro sebe i své děti pohodlné a praktické oblečení i obuv, abyste si všechny atrakce v parku mohli užít naplno a bezpečně.

Ano! Zvýhodněné roční vstupné máme. Roční kartu lze zakoupit osobně na pokladně Majalandu nebo online jako dárkový voucher, který musíte vyměnit na pokladně Majalandu za roční kartu. Roční karta je vystavena na konkrétní osobu, proto je nutná kontrola uváděných údajů přímo na místě. Stejně tak pořízení vaší fotografie. Platnost karty je pak ode dne uplatnění voucheru. 

Ano, dárkový voucher je možné zakoupit na pokladně v Majaland Shopu nebo online zde.


Ano! Cena vstupenky zahrnuje vstup na atrakce. Atrakce jsou však přístupné podle výšky dítěte. Více zde.

Je to tak! Vstup na jednotlivé atrakce se určuje podle výšky dětí. Výšku dětí měříme v obutí. Více zde.

V Majalandu se vyřádí děti všech věkových kategorií. Máme u nás atrakce pro malé i velké děti, primárně od 2 do 14 let. A s dětmi se skvěle pobaví i jejich rodiče. Pouze tři atrakce mají výškové omezení (autodrom, lodičky a balónkové jezero), jinak jsou všechny atrakce přístupné i dospělým. Dětem do 15 let je umožněn vstup do Majalandu pouze v doprovodu dospělé osoby. 

Roční kartu lze zakoupit osobně na pokladně Majalandu nebo online jako dárkový voucher, který musíte vyměnit na pokladně Majalandu za roční kartu. Roční karta je vystavena na konkrétní osobu, proto je nutná kontrola uváděných údajů přímo na místě. Stejně tak pořízení vaší fotografie. Platnost karty je pak ode dne uplatnění voucheru. 

Vstupenky i dárkové vouchery zakoupené od 2. 10. 2023 mají platnost do 31. 12. 2024.

Během všedních dnů jsou atrakce provozovány ve dvou režimech – ve stálém a střídavém. Některé atrakce jsou v provozu po celou dobu otevření, např. Horská dráha, Létající žáby, Vikova skluzavka, Hřiště včelky Máji, Balónkové jezero, Lezecký strom. Ostatní atrakce (Dinosauří kolotoč, Autodrom, Padající list, Houpací strom, Tančící květina, Motýlí kolotoč) se střídají ve dvojicích v cca 30 minutových intervalech, u každé atrakce jsou informační hodiny, kdy je připravena další jízda. Za dobu průměrné návštěvy nepřijdete o žádnou atrakci a vždy jsou v jeden čas k dispozici atrakce pro všechny zastoupené věkové skupiny.

V Majalandu jsou vám k dispozici šatní skříňky. Jejich kapacita je však omezena. Z tohoto důvodu vám doporučujeme, abyste si nechali bundy, kabáty a další svršky v autě, pokud je to možné. Děkujeme.

Máte dotazy nebo problémy s online vstupenkou? Stačí nás kontaktovat na podpora@pop-group.cz. Připravte si email, který jste v průběhu nákupu použili. 

Při online objednávání vstupenky může nastat časové zpoždění doručení vstupenky do vaší e-mailové schránky způsobené poskytovatelem sítě Ticketportal nebo vaším poskytovatelem e-mailových služeb.  

Termín oslavy je samozřejmě na vás. Všední dny jsou však mnohem volnější a všechny atrakce si tak užijete mnohem více. Od pondělí do čtvrtka navíc máte oslavu za výhodnější cenu.

Ano, můžete. Ale objednat je potřeba základní balíček pro 10 účastníků (oslavenec+9 kamarádů).

To bohužel není možné. Rezervace platí opravdu jen na 3 hodiny. Po skončení vaší rezervace chystáme stůl pro další oslavu. V oslavě však můžete dál pokračovat mimo zarezervovaný stůl a užívat si atrakce v Majalandu až do zavírací doby.

Ano, stačí tuto možnost zvolit v rezervačním formuláři. Dort si od vás přímo na místě před oslavou převezme naše animátorka a uloží ho do lednice.

Zaparkujete pohodlně na krytém parkovišti přímo v POP Airport, jehož je Majaland součástí. Parkování je samozřejmě zdarma.

V případě zrušení oslavy v kratším než 24 hodin vám budeme nuceni naúčtovat 100% storno poplatek za případně objednané extra občerstvení a dort. Nalezení náhradního termínu oslavy je zdarma.

Nastavené schéma bohužel není možné měnit. Po začátku oslavy mají děti prostor k návštěvě atrakcí, po 60 minutách vám přineseme občerstvení a po 90 minutách dort.

Určitě ne. Na většinu atrakcí mohou i dospělí. A věřte, že to je opravdový zážitek pro každého, bez ohledu na věk. Rodiče si mohou navíc odskočit za nákupy do outletu nebo vyrazit za zážitky do DInosauria Museum Prague nebo Engine Classic Cars Gallery.

Vstupenky zakoupené online mají platnost až do 31. 12. 2024. Můžete je tedy využít do konce roku a dorazit do našeho pohádkového světa včelky Máji s fantastickými atrakcemi kdykoli se vám to bude hodit. Těšíme se na vás.

Bezpečí vašich dětí, ale i bezpečí ostatních návštěvníků je vždy na prvním místě. Z tohoto důvodu není možné dětem povolit vstup na atrakci, pokud nesplňují výškový limit, a to ani na vlastní nebezpečí. Velmi vás prosíme o respektování bezpečnostních opatření týkající se výškového limitu u jednotlivých atrakcí. Děkujeme za pochopení.

Lodičky jsou určeny pro děti ve věku 3-12 let, které splňují výškové rozmezí 0,96 m - 1,50 m. Atrakce je na ruční pohon, takže vyžaduje určitou fyzickou zdatnost a sportovní aktivitu. Atrakci nesmí používat osoby s kardiostimulátory, se srdečním onemocněním, osoby jejichž zdravotní stav by se mohl následkem použití atrakce zhoršit.

Ano, s touto možností je nutné počítat. V případě namočení zapůjčíme náhradní oblečení a zajistíme vysušení oblečení v naší sušárně.

Ano, záchranné vesty jsou povinné pro plavce i neplavce po celou dobu jízdy na atrakci. K dispozici jsou 3 velikosti vest a obsluha atrakce vám pomůže s výběrem.

Je nám líto, ale vnášet vlastní občerstvení do restaurace není z hygienických důvodů povoleno. Děkujeme za pochopení.

Základní narozeninový balíček zahrnuje i balónky, a to balónky Majaland na tyčce plněné vzduchem (10 ks.) a balónek fóliový včelka Mája (1 ks.) K těmto balónkům si můžete navíc přiobjednat ještě balónek plněný héliem ve tvaru narozeninového čísla. Stačí si ve formuláři vybrat číslo a barvu. Další balónky prosím nenoste. 

Ano, k dispozici jsou za poplatek uzamykatelné šatní skříňky. Každopádně doporučujeme, abyste si s sebou vzali pouze to nejnutnější, kapacita skříněk je omezena.

Ano, je to možné. Při vstupu do Majalandu obdržíte ID pásku, která vám umožní odskočit si do outletu, Dinosaurie nebo Engine Classic Cars Gallery a následně se kdykoliv vrátit zpět.

Ano, vstupenky si můžete koupit online bez čekání a ušetříte tak čas i peníze.

Ano, zvýhodněné rodinné vstupné je možné zakoupit na místě i online. Rodinná vstupenka platí pro 4 osoby bez ohledu na jejich výšku či věk.