Často se nás ptáte

Zde naleznete odpovědi

Ano, naši zákazníci mohou zdarma využít POP shuttle bus. Jezdí pravidelně každý den z autobusové zastávky od pražského metra y A, stanice Bořislavka. Podrobný popis a jízdní řád naleznete ZDE.

Vstupní branou do Majalandu je obchod Majaland Shop umístěný uvnitř centra POP Airport v blízkosti vstupu C. Z obchodu Majaland Shop se následně dostanete propojovacím tunelem do zábavního parku Majaland s atrakcemi.

V Majalandu, který je součástí POP Airport, pohodlně a zdarma zaparkujete. K dispozici je vám 2400 krytých parkovacích míst.

Kočárky bez dětí můžete zanechat v prostoru u šatních skříněk v přízemí zábavního parku. Za odložené kočárky ovšem neručíme. Pokud si kočárky vezmete s sebou do parku, dbejte prosím na to, aby neblokovaly únikové východy, nebránily vstupu na atrakce a aby jejich umístění neomezovalo ostatní návštěvníky.

Do Majalandu mají povolený vstup pouze asistenční psi. Domácí mazlíčky proto prosím nechte doma.

Všechny atrakce v Majalandu mají špičkovou kvalitu, jsou od renomovaných výrobců a naši proškolení technici je denně kontrolují. V parku pečlivě dbáme na to, aby byly atrakce provozovány správně a bezpečně podle schválených instrukcí.

Do přízemí parku se lze bezbariérově dostat dvěma výtahy. Bezbariérové jsou ty atrakce, které jsou určeny i pro handicapované návštěvníky.

Z důvodu bezpečnosti je při focení a natáčení zakázáno používat selfie tyče. Použití GoPro kamery je povoleno pouze v případě, že máte popruh na hruď, který zajistí držení kamery. Fotografie a videa lze použít pouze pro soukromé účely.

Doporučujeme vám zvolit pro sebe i své děti pohodlné a praktické oblečení i obuv, abyste si všechny atrakce v parku mohli užít naplno a bezpečně.

Ano! Zvýhodněné roční vstupné máme, ale je potřeba ho zakoupit přímo na místě v Majaland Shopu, a to z důvodu pořízení fotografie na roční permanentku.

Ano, dárkový voucher je možné zakoupit na pokladně v Majaland Shopu nebo online přímo na našich stránkách zde.

Ano! Cena vstupenky zahrnuje vstup na všechny atrakce. Atrakce jsou však přístupné podle výšky dítěte. Více zde.

Je to tak! Vstup na jednotlivé atrakce se určuje podle výšky dětí. Výšku dětí měříme v obutí. Více zde.

V Majalandu se vyřádí děti všech věkových kategorií. Máme u nás atrakce pro malé i velké děti, primárně od 2 do 14 let. A s dětmi se skvěle pobaví i jejich rodiče. Pouze dvě z dvanácti atrakcí mají výškové omezení (autodrom a balónkové jezero), jinak jsou všechny ostatní atrakce přístupné i dospělým. I z tohoto důvodu je cena pro osoby od 1 metru stejná, tedy 399/499 Kč.

Roční permanentka je vystavena na konkrétní osobu, a proto je nutná kontrola uváděných údajů přímo na místě. Stejně tak pořízení vaší fotografie.

Vstupenky i dárkové vouchery mají platnost do 31. 12. 2022.

Bezbariérový přístup není ke 3 atrakcím - Vikova skluzavka, Motýlí kolotoč a Houpací strom, to ovšem nevylučuje možnost jejich použití osobami s nějakou ou zdravotního omezení. Všechny ostatní atrakce jsou přístupné bezbariérově, avšak jejich vhodnost pro použití osobami se zdravotním omezením pak závisí na konkrétním zdravotním omezení a podmínkách přístupu k jednotlivým atrakcím.

Slevu 100 Kč lze uplatnit pouze na nákup jedné vstupenky. Je ale možné zaregistrovat více osob starších 18 let a v rámci jednoho nákupu použít slevy na každou zakoupenou vstupenku.

Ne, ale je možnost se zaregistrovat do našeho věrnostního klubu POP Family, kde za registraci dostanete slevu 100 Kč na první vstup do Majalandu a Dinosauria Museum Prague.

Vstupenky

Kupte si vstupenku v online předprodeji a ušetřete 100 Kč.
Koupit