Občerstvení uvnitř Majalandu

Restaurace U Máji

Máte obrovský hlad, hledáte ke kávě něco dobrého na zub, nebo preferujete zdravý salát? Podívejte se na naše pohádkové menu. Na co máte chuť? Co třeba řízek? Těstoviny? Kuřecí nugetky? Párek v rohlíku? Pizza? Zákusek? Anebo snad něco úplně jiného? V restauraci U Máji připravíme jídlo dospělým i dětskou porci malým strávníkům. 

Jídelní lístek

PO-NE: 10:00-19:00 jídlo, 10:00-19:30 nápoje

Občerstvení ve venkovních prostorách Majalandu

Cukrárna U Dizzy

Ulítáváš na sladkém? Tak to si budeš v cukrárně U Dizzy připadat jako v sedmém nebi. Máme mraky kopečkové zmrzliny a pohárů, smlsneš si na vaflích a palačinkách, ale vychutnáš si i sušenky a bonbóny. Parádně tě osvěží různé koktejly a smoothie. Tak co si dáš? A řekni mámě a tátovi, že v cukrárně u šmrncovní růžové helikoptéry Dizzy servírujeme i báječnou ledovou kávu neboli frappé.

Občerstvení ve venkovních prostorách Majalandu

Bistro U Jetta

Na našich fantastických atrakcích ti neskutečně vyhládne! Tak zaleť do našeho bistra U Jetta. Rychlé občerstvení tu servírujeme tryskovou rychlostí. Aby ne! Opodál vše kontroluje tryskáč Jett. Tenhle roztomilý světoběžník doručuje dětem zásilky po celém světě. V našem bistru ti doručíme třeba párek v rohlíku, bagety, hranolky se sýrem, tortillu, lokše, burgery, čepovanou limču a mnohem víc. Po čem vystartuješ?

Speciální nabídka v restauraci U Máji

Perníkový dortík od Mirky van Gils Slavíkové

Už jste ochutnali náš výborný Perníkový dortík, který lze zakoupit jen u nás v Majalandu? Originální dortík z prvotřídních poctivých surovin od oblíbené cukrářky Mirky van Gils Slavíkové. Dort je založen na perníkové chuti, medu, kandovaném ovoci, s pořádnou dávkou ořechů a čokolády, a je ozdoben roztomilými včelkami a plástvemi. 

Narozeninová oslava

V restauraci U Máji oslavíš i svoje narozeniny

více