Splněný sen
všech dětí

V našem báječném obchůdku na tebe čekají mraky hraček, ale i spousta dalších parádních věciček. Tak se zastav a omrkni to všechno. Majaland Shop najdeš na začátku propojovacího tunelu do Majalandu.

Odnes si domů oblíbeného hrdinu

Hračky

U nás koupíš všechny oblíbené postavičky z Majalandu včetně včelky Máji, Vilíka a Vikinga Vika. Ale máme i dinosaury, Požárníka Sama, Tlapkovou patrolu, Super Wings, prasátko Peppu, pokémony, šmouly a další postavičky.

Zabav se u super hry

Hry a puzzle

Chceš si hrát, luštit a kreslit? Tak to jsi na správném místě. V obchůdku najdeš zábavné deskové hry, stavebnice, puzzle, anebo třeba i kreativní omalovánky. Je toho tolik, že nebudeš vědět, co si vybrat.

Zazáři v originálním tričku

Oblečení a doplňky

Hledáš něco cool na sebe? Zastav se v našem obchůdku pro tričko se svým oblíbeným hrdinou. Oblékneš si ho a už ho nebudeš chtít sundat. Malé fintilky pro změnu nadchnou sponky, čelenky a další parádičky.

Přenes se do světa fantazie

Knihy

Miluješ knížky a objevování nových věcí? U nás v obchůdku seženeš hory různých knížek. Naučné i pohádkové, pro kluky i pro holky, pro větší i pro ty úplně nejmenší. Kterou si odneseš domů?