Členství
v POP Family

Objevte unikátní svět nakupování a zábavy v POP Airport. Nakupte cokoli v obchodech outletu POP Airport, s účtenkou se zastavte na Infocentru POP Airport, kde po registraci do POP Family získáte slevu 100 Kč na vstupenku do Majalandu nebo Dinosaurie. Získáte i extra slevu na první nákup v outletu a už vám neutečou žádné sezónní výprodejové akce ani exkluzivní eventy.

100
korun sleva na vstupenky
4
výprodejové akce ročně
80%
max. sleva na produkty
Vstupenka se slevou 100 Kč

Zvýhodněné vstupy

Nakupte cokoli v obchodech outletu POP Airport, s účtenkou se zastavte na Infocentru POP Airport a získáte slevu 100 Kč na vstupenku do Majalandu nebo Dinosaurie. Stačí se registrovat do POP Family, obdržet slevový sms kód, při nákupu vstupenky online nebo na místě v Infocentru použít sms kód a sleva je vaše. Užijte si výhodně světově unikátní Dinosauria Museum Prague nebo zábavní park Majaland Praha.

* Účtenky nesmí být starší 2 dnů. Slevu nelze získat za účtenky z restaurací, kaváren, občerstvení a za nákup vstupenek z Majaland Praha a Dinosauria Museum Prague včetně Dino VR.

Ceny jako nikde jinde

POP Night Shopping

Čtyřikrát ročně připravujeme pro naše členy unikátní výprodejovou akci, na které pořídíte vaše oblíbené značky s mimořádnou slevou až 80 % proti běžným cenám. Aby nakupování bylo ještě zábavnější, po celý večer vás čeká i doprovodný program.

Členové na prvním místě

Výhody každý týden

Každý týden připravujeme pro naše členy spoustu výhodných nabídek. Abyste byli stále v obraze, každý týden vám zašleme newsletter s týdenní nabídkou extra výhodných produktů, informace k výprodejovým akcím nebo pozvánky na speciální akce v Dinosaurii či Majalandu.

Dárek na uvítanou

Sleva 10 % pro nováčky

Vážíme si toho, že jste s námi. A jako dárek na přivítanou máme pro každého nového člena připravený dárek: 10% slevu na váš první nákup. Stačí se jen zaregistrovat a před prvním nákupem se zastavit na informacích přímo v POP Airport.

Registrujte se