U nás maximálně bezpečně

U nás maximálně bezpečně

V bezpečnosti jsme metry před ostatními. Díky velkorysému prostoru u nás mají 2 lidé běžně pro sebe až 100 m2.

Pro bezpečnost Vašeho nakupování děláme vše. Dodržujeme pravidlo 3R, kontrolujeme zdravotní způsobilost našich zaměstnanců, ve zvýšené míře dezinfikujeme a uklízíme společné prostory a k dispozici máte dostatek dávkovačů s dezinfekcí. Dávkovače s dezinfekcí jsou pro Vás připraveny i v každém obchodě. Ale na rozdíl od ostatních máme jednu obrovskou výhodu navíc. Tou výhodou jsou nadstandardně velkorysé prostory našeho centra o rozloze téměř 31 000 m². To znamená, že běžně u nás mají 2 zákazníci pro sebe až 100 m². Pokud se tedy i v této nelehké době rozhodnete vyrazit za nákupy, rádi Vás přivítáme. Díky všem bezpečnostním opatřením a mimořádnému prostoru jsme maximálně bezpečným místem pro Vás a Vaše nejvýhodnější nákupy za outletové ceny.

Velkorysé prostory, naše obří výhoda

Naše nákupní centrum má rozlohu pěti fotbalových hřišť! Celková rozloha obchodních prostor přesahuje neskutečných 19 000 m². Vzdušné uličky, bulváry a náměstí postavené ve stylu uliček Staré Prahy se rozkládají na ploše téměř 12 000 m²! Díky tomuto gigantickému prostoru mají 2 zákazníci běžně pro sebe až 100 m². A pochopitelně tak snadno dodržíte i odstup 2 metrů od dalších návštěvníků.

Nové speciální vůně dezinfikují vzduch

Naše nákupní centrum je nejen krásné na pohled, ale dokonce i krásně voní. Je to tím, že vzduch ošetřujeme příjemnými a svěžími vůněmi od New Aroma. Nejsou to však obyčejné vůně, jsou to skoro zázračné vůně, protože díky unikátní technologii působí proti virům a bakteriím. Provoněný vzduch tak potěší nejen Vaše smysly, ale zároveň se budete během nakupování cítit zase o něco bezpečněji. A to je naším cílem.

Opatření v prostorách Dinosauři VR

Na hygienu dbáme i v prostorách virtuální reality. Brýle pečlivě dezinfikujeme po každém účastníkovi hry. Stejně tak pravidelně dezinfikujeme všechny herní prostory. K dispozici je i dezinfekce rukou u vstupu.


redakce POP - 25.11.2021