Letíme za vámi s báječnou novinou! Rozšířili jsme Majaland o venkovní část s novými atrakcemi. Děti se tak vydovádí nejen uvnitř, ale za hezkého počasí nově i venku pod otevřeným nebem na čerstvém vzduchu. V případě nepříznivého počasí bude otevřena pouze vnitřní část Majalandu, tak jak jste byli doposud zvyklí.

Atrakce pro celou rodinu

Na děti čekají fantastické atrakce: Albertův let, Paulovo dopravní hřiště, Mega trampolína a Létající kola. A jaké téma spojuje nové atrakce? Svět populárních postaviček Super Wings. Kromě atrakcí si rodiny s dětmi užijí i pohodové prostředí se spoustou zeleně a báječné občerstvení v bistru U Jetta a sladké dobroty v cukrárně U Dizzy. Sice ještě není všechno hotové, ale snažíme se, aby byl i tak váš zážitek co nejlepší. 

Hrdinové Super Wings

Jaké postavičky z posádky Super Wings děti venku nadchnou? Červený tryskáč a světoběžník Jett. Zkušený oranžový dvouplošník Velký Albert, jehož spolehlivým parťákem je vysokozdvižný vozík Sammy. Růžová záchranářská "vrtulnice" Dizzy. Modré auto Leo, který se umí transformovat v letadlo. Oranžová letadlová holka Donnie, která hravě opraví, co je potřeba. Modro-bílý policejní letoun Paul. Svět lidí zastupuje dopravní policista Jimbo a jeho neteř Sky.

Super občerstvení

A až se děti vylítají na atrakcích, můžete přistát v bistru U Jetta a dát si něco výtečného na zub. V nabídce jsou burgery, párky v rohlíku, hranolky a další oblíbené dětské rychlovky. Nebo můžete společně zaskočit do cukrárny U Dizzy, kde na vás čekají mraky dobrot jako zmrzlina, poháry nebo třeba vafle. Báječně osvěží čepované limči a další nápoje.

Pohádková jízda po celý rok

Výhodná roční karta do Majalandu od 1 499 Kč

více

Odpolední happy hours

Pondělí až čtvrtek do 17:00 do 20.00 vstup do Majalandu jen za 249 Kč

Více

Tak vzhůru k nám! Těšíme se na vás.

*V případě nepříznivého počasí mohou být venkovní atrakce uzavřeny.