rip curl


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:


Společnost Rip Curl patří mezi největší stálice na scéně surfařské světové módy. Specializuje se na výrobu surfařského oblečení, plavek a plážových doplňků. V sortimentu společnosti mimo toho pochopitelně najdeme i běžné bavlněné kolekce triček, šortek a kalhot, které jsou většinou sezónně zaměřené na letní období.

Společnost byla založena v roce 1969 v Austrálii partou přátel, kteří měli právě v surfování velkou zálibu. O rok později se pak rozhodli k výrobě prvního sortimentu, a to jednodílných surfařských plavek. Od té doby se společnost stále vyvíjela a dodnes se drží v elitě svého oboru. Největším klíčem k úspěchu je módní atraktivita a svěží provedení s mladým elánem. 

Stejně jako surfing je i značka doménou mladých a aktivních s nadšením pro adrenalin. Dnešní společnost Rip Curl již prodává své produkty na všech kontinentech světa a díky své oblibě i sponzoringu profesionálních sportovců patří po právu do „velké trojky“.


Prodávané značky

batoh dámský batoh pánský batohy brýle sluneční bunda dámská bunda pánská čepice pánská džíny dámské
džíny pánské hory jeans pánské kalhoty dámské kalhoty pánské košile pánská kšiltovka dámská kšiltovka pánská longboard mikina dámská mikina pánská obuv dámská obuv dětská obuv pánská opasek dámský plavky dámské plavky pánské polo košile pánská ponožky skateboard školní batohy spodní prádlo pánské sukně svetr pánský tepláky dámské tepláky pánské tričko dětské tričko pánské žabky

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody