Smith

Smith

Na scéně je společnost Smith již přes 50 let a patří k těm nejšpičkovějším ve svém oboru. Roku 1965 vytvořil lékař Bob Smith, podle něhož získala značka i své jméno, vůbec první snowboardingové brýle s polarizovanými skly. Jejich kvalitní zpracování předčilo všechna očekávání a společnost se tak dostala na samý vrchol trhu s brýlemi.

Smith se zaměřuje především na lidi, kteří se nebojí dobrodružství a věnují se boardingovým sportům nebo motocrossu. Kromě SNB brýlí vyrábí Smith i brýle sluneční, v jejichž designu se prolíná svět extrémních sportů a životního stylu.

Značka Smith - obyčejné jméno, neobyčejná vize. Hranice kvality produktů se stále posouvají vpřed a tento brand je dnes nejlepším ve svém oboru! Ani u nás nesmí s přicházející zimou tyhle špičkové brýle a nově i helmy, chybět! Prvotřídní výbava je důležitá a my pro tebe chceme to nejlepší!

Značku Smith naleznete v outletovém obchodu Rip Curl, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Animal či Hurley. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody