rehall

Rehall

Značka Rehall byla založena v Holandsku ke konci dvacátého století. Původně se specializovala na výrobců surfů a výrobu snowboardů. Svého dnešního věhlasu se však dočkala přibližně před 17 lety, kdy se zcela správně začala zaměřovat na výrobu funkčního a sportovního oblečení.

 

V prodejně najdete široký sortiment kompletního oblečení i doplňků pro většinu sportovců. Nejkvalitnější výběr nabízí značka především se zaměřením na zimní sporty. Své vybavení zde nakoupí muži, ženy i děti bez rozdílu.

 

Jedním z hlavních artiklů jsou zimní bundy a lyžařské oblečení i lyžařské kalhoty. Veškeré oblečení značky Rehall je tvořeno z testovaných kvalitních materiálů. Díky vysoké kvalitě a spokojenosti klientů se tento brand rozrostl v jednoho z hlavních výrobců zimního a lyžařského oblečení do extrémních podmínek.

 

Značku Rehall naleznete v outletovém obchodu Rip Curl, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Smith či Animal. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody