hurley

Hurley

Hurley je módní společnost se specializací na funkční a sportovní oblečení. Založena byla v roce 1979 teprve 23 let starým Bobem Hurleym. Rozvíjející se společnost se zpočátku zabývala především surfařským vybavením.

 

V roce 2002 došlo k převratnému momentu, kdy společnost Hurley vykoupil módní gigant Nike. Od té doby společnost upřednostňuje aktuální módní kolekce Nike. Velká část úspěchu společnosti leží na sponzoringu a reklamě hard rockových skupin. Mezi nejznámější skupiny, s nimiž společnost spolupracovala, patří například Blink-182 či Avenged Sevenfold.

 

V sortimentu Hurley najdeme oblečení, obuv i doplňky pro všechny věkové kategorie. Na své si tak přijdou muži, ženy i děti pro sportovní i volnočasové aktivity.

 

Značku Hurley naleznete v outletovém obchodu Rip Curl, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Animal či Rehall. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody