animal

Animal

Společnost Animal byla založena v roce 1987 ve Velké Británii. Zakladateli společnosti byla dvojice nadšených surfařů. Podnětem pro vznik značky byl jediný produkt, který si své doby získal oblibu u adrenalinových sportovců. I tak vzniklo do dnes existující pojmenování Animal - neboli zvíře.

 

V průběhu dalších 30 let se společnost rozšířila v jednu z předních značek sportovního životního stylu. Značka Animal vystavěla vlastní designerský tým, jenž pracuje na neustálé tvorbě autentického designu oblečení a doplňků značky.

 

Sportovní a funkční oblečení je tvořeno z nejlepších materiálů pro dané sporty. Značka Animal si ale staví především na originálním designu svého oblečení. V sortimentu značky můžeme najít běžné módní kousky i naprosto unikátní oblečení Animal, které nenechá nikoho na pochybách.

 

Ať už hledáte pohodlné volnočasové oblečení, či výbavu na sport, věřte, že značka Animal vám dokáže nabídnout zajímavé i běžné, jež hledáte.

 

Značku Animal naleznete v outletovém obchodu Rip Curl, který se nachází v POP Airport. Objevíte v něm i další značky jako Hurley či Rehall. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody