Nejúžasnější
narozeninová oslava

Uspořádejte u nás nezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Pro oslavence a jeho kamarády vytvoříme krásnou pohádkovou atmosféru. Od narozeninového dortu, přes kouzelnou výzdobu až po jedinečné setkání s včelkou Májou.

Splněný sen všech kluků a holek

Narozeninové oslavy

Narozeninová oslava v Majalandu je splněný sen každého oslavence a jeho kamarádů. Děti si užijí nekončící zábavu na úžasných atrakcích, pochutnají si na oblíbených dobrotách a lahodném dortu, a dokonce se osobně setkají s populární včelkou Májou. V Majalandu se sny mění v realitu a rozzářené oči dětí jsou zaručeny.

Narozeniny na klíč

Základní narozeninový balíček

Narozeninovou oslavu vám rádi připravíme pro skupiny ve 3 velikostech (malá, střední a velká).

Základní balíček zahrnuje pronájem prostor na oslavu, narozeninovou výzdobu, snacky na stole (2x slané tyčinky a 2x brambůrky) a nápoje (2x Rychlé špunty, nektar včelky Máji - ovocná šťáva 3 l, voda s citronem 3 l), neobyčejné setkání s včelkou Májou, dárek a vstupenku pro oslavence.

Součástí základního balíčku není narozeninový dort, ale rádi vám ho zajistíme. Stejně tak i další extra občerstvení. Vstupenky pro hosty nejsou součástí základního balíčku. 

Zážitek jako žádný jiný

Setkání s včelkou Májou

Nezapomenutelným zážitkem během narozeninové oslavy v Majalandu je setkání se zbožňovanou včelkou Májou. Jen si představte ty rozzářené dětské oči, až ke stolu přijde včelka Mája, osobně popřeje oslavenci a předá mu drobný narozeninový dárek. A co teprve společná fotografie s touto pohádkovou hvězdou? Na setkání s Májou děti prostě jen tak nezapomenou. A pokud si budou chtít domů odnést i plyšovou Máju, nezapomeňte se pro ni zastavit v našem úžasném hračkářství.

Oblíbené dobroty

Extra občerstvení

Přejete si pro děti extra pohoštění? S chutí vám ho vyčarujeme!
K občerstvení, které je součástí základního balíčku, si můžete navíc přiobjednat oblíbená dětská jídla.

Vybírat můžete ze 3 balíčků.

První balíček zahrnuje kuřecí řízky, hranolky a zeleninové špalíčky s dipem.
Druhý balíček pečené kuřecí paličky, bramborovou kaši a zeleninové špalíčky s dipem.
Třetí balíček jsou plněné croissanty se šunkou a sýrem a ovocný salát.
Každý balíček vždy obsahuje 5 porcí jídla. Stačí si vybrat a přidat do objednávky.

Sladká tečka na závěr

Dětské dorty

Zlatým hřebem každé oslavy je slavnostní přinesení dortu oslavenci se zapálenou dortovou fontánou. Gejzír zářících jiskřiček navodí tu pravou narozeninovou atmosféru.

U nás vám nabízíme dva báječné dorty. Svěží jahodový cheesecake a lahodný čokoládový dort. Oba jsou vyrobené poctivě a z kvalitních surovin. Každý malý mlsálek si pochutná i na višňovém nebo mrkvovém poháru.

Přinesete si vlastní dort? Žádný problém. Jen nám dejte vědět předem.

Extra dekorace

Narozeninová výzdoba

Základní balíček zahrnuje narozeninovou tématickou výzdobu stolu (prostřený stůl, barevné ubrousky), dortovou fontánu, narozeninové přání včelky Máji, barevnou čepičku pro oslavence, zapůjčení inventáře (porcelánové nádobí, podnos na dort), balónky Majaland na tyčce plněné vzduchem (10 ks.), balónek fóliový včelka Mája (1 ks.) K této dekoraci si můžete objednat ještě jednu parádičku - balónek plněný héliem ve tvaru narozeninového čísla. Stačí si ve formuláři vybrat číslo a barvu.

Vstupenky

Nakupte cokoliv v outletu POP Airport, zastavte se na Infocentru POP Airport a získejte slevu 100 Kč.
Chci slevu