MikuláŠSká nadílka 


2. - 6. 12. 2022

Přemýšlíte, kam si vyrazit užít Mikuláše? Neváhejte a vyražte k nám do POP! Čeká vás netradiční mikulášská nadílka a program. 

Celá rodina se vyřídíte v Majalandu i Dinosaurii, program je od 2. - 6. prosince nabitý k prasknutí. Do Majalandu přijde Mikuláš, čert a anděl, zažiješ dětské workshopy, kvízy a představení jedinečného Perníkového dortíku slavné Mirky van Gils Slavíkové. V Dinosaurii proběhnou komentované prohlídky s paleontologem, Lov pokladů, kvízy a pro malé badatele drobné odměny. 

A navíc v pondělí a v úterý můžete ušetřit na vstupném. Chcete vědět jak? Poradíme vám.


MAJALAND PRAHA

mikuláŠSká nadílka

V Majalandu na vás čekají nejen fantastické atrakce, které si můžete užívat celý den, ale také zajímavý program, který jinde nezažijete.

Kreativní dílničky, edukativní muzikálpředstavení maskotů Majalandu nebo jedinečný workshop s cukrářkou Mirkou van Gils Slavíkovou, která představí nový dortík, který vytvořila speciálně pro Majaland. 

Výhodné vStupné:

V pondělí mají starší 18 let vstupné na místě jen za 99 Kč.
Na Mikulášské úterý 10:00 - 16:00 starší 18 let vstupné na místě jen za 99 Kč, 16:00 - 20:00 vstupné na místě za 99 Kč pro všechny.

každý den2. - 6. 12. 202212:00 - 18:00Mikulášské dílničky
Kreativní tvoření z papíru s mikulášskou tématikou
každý den2. - 6. 12. 2022během dneMikuláš, Čert, Anděl
Kdo už má připravenou básničku?
každý den2. - 6. 12. 202212:00 - 18:00Maskoti Kofola 
Pojďte se podívat na naše nové Jupík maskoty v Majalandu. Namaluj naše maskoty a čeká tě odměna.
pátek 2. 12. 202216:00Muzikál Kamarádi Tety Květy
Edukativní a dobrodružný muzikál pro děti. 
sobota a neděle3. - 4. 12. 202210:00 - 18:00Taneček s Freyou ze Silvanian Families
Oblíbené postavičky roztančí Majaland na podiu v divadélku. 
sobota a neděle3. - 4. 12. 202210:00 - 18:00Workshop AquabeadsWorkshop s nažehlovacími korálky.
úterý6. 12. 202216:00 - 18:00Speciální host Mirka van Gils Slavíková, Představení jejího nového dortíku pro  Majaland
Dětský workshop pod vedením oblíbené cukrářky z pořadu Peče celá země. 

Podrobnosti k programu naleznete v Kalendáři akcí

Zdobení perníkového dortíku

dětSký workShop

Zapojují se vaše děti do pečení sladkých dobrot?

Tak právě pro ně máme 6. 12. od 16:30 jedinečnou možnost zúčastnit se workshopu s cukrářkou Mirkou van Gils Slavíkovou! Společně ozdobí náš nový Perníkový dortík a následně ho i ochutnají. V Maja Shopu bude možné zakoupit novou kuchařku Famózní od babičky nebo dětskou kuchařskou zástěrku Majaland za zvýhodněnou cenu. Vše bude možné nechat si podepsat.

Cukrářka

mirka van gilS Slavíková

Mirka van Gils Slavíková je jednou z našich nejznámějších cukrářek. Své famózní dorty pekla třeba pro hvězdného Karla Gotta nebo slavného herce Daniela Craiga alias Jamese Bonda, ale i pro mnoho dalších celebrit a státníků.

A nyní exkluzivně pro Majaland vytvořila jedinečný dortík plný perníkové a medové chuti, který můžete ochutnat a zakoupit pouze v Majalandu! Mirka miluje děti a s chutí pro ně kouzlí úžasné dorty z poctivých surovin. Navíc celý svůj život ráda používá i med, a proto je spojení s Majalandem naprosto dokonalá volba.

Příběh dortíku

perníkový dortík

Česká republika je perníková velmoc. Perník se u nás peče od nepaměti a všichni milovníci sladkého zvláště pak děti ho zbožňují. Základem tohoto pohádkového dortu je právě literatura z 1. republiky, kdy se pojil perník s medem a dezertní náplní. Mirky originální perníkový dort je založen na perníkové chuti, medu, kandovaném ovoci, s pořádnou dávkou ořechů a čokolády, a je ozdoben roztomilými včelkami a plástvemi. Tento dortík z prvotřídních surovin věnovala Mirka svému tatínkovi, který ji přivedl k lásce ke včelám. Těšit se můžete na Perníkový dortík s mléčnou a hořkou fair trade čokoládou. Více o dortíku.

dinoSauria muSeum prague

Dinosauria Museum Prague

netradiční mikuláŠSký program

Máte rádi dinosaury? Chcete si na Mikuláše užít netradiční program? Pak jste na správném místě. Vyrazte do Dinosaurie 6. 12. 2022 a zaručeně se nebudete nudit.

Náš paleontologický tým si pro vás a vaše děti připravil zajímavý program, který vás vtáhne do děje, a pro všechny malé badatele čeká odměna.

Od 16:00 vstupné za 99 Kč

komentované prohlídky a dalŠí

Pro šikovné badatele máme připravený Lov pokladů a sladké odměny.

Od 15:00 a od 17:00 se můžete zapojit do našeho speciálního kvízu, kde prověříme, co všechno víte o dinosaurech a druhohorách. Od 13:00 a 16:00 se s námi vydejte na komentovanou prohlídku Dinosaurií, která vám prozradí zajímavosti o našich expozicích.

Nebo se můžete vydat na stopování dinosaurů, kteří se nám rozutekli v POP outletu. Na všechny návštěvníky čeká drobnost z naší 3D tiskárny. Navíc pro všechny od 16:00 je vstupné na místě jen za 99 Kč.