pražSká čokoláda


Otevírací doba:

PO-NE: 10:00-20:00

Kontakt:

jiri.polansky@prazskacokolada.cz
777 809 335

Vítejte v čokoládovém světě Steiner & Kovarik. Naše značka se zrodila z lásky a vášně, když se v roce 2011 potkali Silvie Steinerová a Petr Kovařík. Spojení dvou srdcí, vizí a energií se stalo základem nejen rodinné firmy Pražská čokoláda, která značku zaštiťuje, ale i její filosofie a celkového působení.

 

Není nad láskyplnou péči a tu my věnujeme všemu, co děláme; vybírání surovin, tvoření

 

designu, péči o zákazníky a zejména samotné výrobě. Věříme v poctivost, originalitu, vzájemnou úctu a sílu lásky. Věříme, že vloženou energií formujeme nejen vzhled a chuť našich výrobků, ale i jejich energetický vliv. Věříme, že energie a péče, kterou vkládáme do všeho, co děláme, se promítá do každého z našich výrobků. Stejně jako do kvality služeb, které poskytujeme našim zákazníkům. Věříme také, že úsilí a láska, s níž vše děláme, se odrážejí nejen v designu a lahodné, povznášející chuti našich produktů, ale i v energii, kterou zákazníci díky našim produktům získávají.

 

Značka Steiner & Kovarik je založena tradici výroby nejkvalitnější čokolády z pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí a také vyrobené z našich jedinečně formulovaných receptů. Naším cílem je působit radost čokoládou, kterou tvoříme s důrazem na autentický vkus a design. Tým našich chocolatiérek zdokonalil umění kombinování lahodných chutí a tím zajistil, že si budete moci vychutnat čokoládu světové úrovně. Vyvinuli jsme také několik receptů z tradičních charakteristických ingrediencí.


Prodávané značky

alkohol čokoláda cukrovinky

POP FAMILY

Na vaší spokojenosti nám záleží. Staňte se součástí exkluzivního klubu POP Family a získejte spoustu výhod pro sebe i své nejbližší.

Získat výhody